Информация за работна оферта Технически сътрудник /асистент/ търговска администрация Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Производство - Храни и Напитки
Публикувано 06/25/2020
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година
Кратко представяне

 „КФМ” ООД  обявява  свободна позиция  за:
Технически сътрудник търговска администрация

Месторабота  – гр. Благоевград (централата на фирмата)

Отговорности:

  • Обработка и класифициране на оперативна търговска информация;
  • Изготвяне на справки и анализи, свързани с продажбите;
  • Изготвяне на асортиментни и ценови листи и информационни материали;
  • Ежедневна комуникация с клиенти и търговски представители и решаване на оператовни задачи;
  • Поддържане на архив с търговски документи (договори, споразумения).

Изисквания:

  • Висше образование (за предпочитане икономическо или техническо).
  • Аналитични способности и умение за обработка на данни;
  • Комуникационни качества, дипломатичност, позитивност;
  • Отлична компютърна грамотност (EXCEL на високо ниво );
  • Владеене на английски език  е предимство;
  • Проактивен подход и стремеж за развитие и усъвършенстване, умение за работа в екип;

Ние предлагаме:

  • мотивиращо възнаграждение и коректни трудови взаимоотношения;
  • Възможности за повишаване на квалификацията и кариерно развитие в компания с 30 годишна история, силна вътрешнопазарна и експортна дейност и млад екип от търговци.

Моля кандидатите да изпратят  CV  и актуална снимка. На интервю ще бъдат поканени  само кандидатите, отговарящи на посочените в обявата критерии.

Предпочитани умения

Ref.#: Ts_adm
★★★ Технически сътрудник /асистент/ търговска администрация, КАРОЛ ФЕРНАНДЕС МИЙТ ООД  Вижте визитка на компанията

Месторабота Благоевград; Постоянна работа; Пълно работно време