Информация за работна оферта Специалист продажби Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Медии
Работно време Подходящо за студенти
Публикувано 06/24/2020
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година
Кратко представяне

Специалист продажби
Служителите на Уеб Медиа БГ ЕООД са с дългогодишен опит в сферата на онлайн маркетинга, изработка на сайтове и софтуери.

Задължително условие за бъдещите кандидати е да имат опит в сферата на телемаркетинга (студените обаждания по телефон на потенциални клиенти).

Необходими качества:

- Силно развити комуникативни умения.
- Общителен, умеещ да привлече и задържи вниманието на този, с когото говори.
- Креативен и способен да преодолява потенциалните възражения на клиентите.
- Съпричастен към потребностите на клиентите и проявяващ персонално отношение в обслужването им.
- Позитивен, уверен в себе си, със самочувствие на човек, който е професионално подготвен и може да се справи с всяка ситуация, възражения и трудни клиенти.
- Компютърно грамотен – Word, Excel, специфичен софтуер.

Основните задължения:

- Поддържа и развива контакти с настоящи клиенти на фирмата, както и база данните за тях.
- Извършва изходящи обаждания към клиенти за представяне на предлаганите стоки и услуги с цел продажба.
- Набира нови клиенти.
- Приема входящи обаждания и обработва заявки на клиенти на фирмата, постъпили по имейл или интернет.
- Стреми се да постигне набелязаните обеми и цели за продажба от поверените му клиенти.
- Изготвя периодични справки и отчети за извършената дейност.
- Да постига и изпълнява зададените му ежемесечни таргети.

Повече подробности за фирмата и задълженията ще получите на първото интервю в нашия офис.

Какво предлага компанията:

- Възможност за професионално развитие в сферата на дигиталния маркетинг
- Заплата без ограничение, в зависимост от представянето – твърда заплата + мотивираща бонусна система (% от реализиран оборот и допълнителни бонуси)
- Ежемесечни тийм билдинги.
- Позитивен, млад и енергичен екип.
- 5 дневна работна седмица от 9.30 до 17.30 с 60 мин. обедна почивка.
- Продуктово обучение.
- Ежедневен мониторинг и обучения за подобряване на продуктивността.
- Коректно отношение от работодателя .

Възнаграждение от 700-3000 лв.

Представени кандидатури без опит в сферата на търговията, няма да бъдат разглеждани!

Специалист продажби, УЕБ МЕДИА БГ ЕООД  Вижте визитка на компанията Месторабота София, ул. Пъстът Свят 7 вх.Б офис 1 (виж карта); Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Заплата от 800 до 1200 BGN (Бруто)