Информация за работна оферта Търговски представител Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Търговия, Продажби - Експерти и мениджъри
Работно време Подходящо за студенти
Публикувано 06/24/2020
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година

Ние от "Виктория 69 МОНТ" ООД, търсим да назначим млад и отговорен човек на позицията "Търговски представител", отговарящ за разширяването на търговските позиции на фирмата на пазара в Югозападна България. Работата е динамична, като е пряко свързана с предлагането на професионална козметика за фризьорски салони, СПА центрове и козметични студия.

Основни изисквания към кандидата:
- Висше образование - препоръчително
- Компютърна грамотност –MS Office, Internet;
- Презентационни умения;
- Комуникативност;
- Отговорност;
- Шофьорска книжка кат. В

Задължения и отговорности за позицията:
- да обслужва всички настоящи клиенти в поверения му район;
- да разширява присъствието на фирмата в поверения му район;
- да извършва професионални консултации и да взема заявки от нови и настоящи клиенти;
- да изпълнява търговската и промоционална политика на фирмата;

Компанията предлага:
- Конкурентно възнаграждение - основна работна заплата плюс допълнителни бонуси на база постигнати резултати;
- Обучение, съобразено с изискванията на позицията;
- Работа в екип от професионалисти;
- Висока степен на самостоятелност;
- Служебен автомобил, телефон, компютър;

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете Вашите CV и актуална снимка.

Търговски представител, ВИКТОРИЯ-69-МОНТ ООД  Вижте визитка на компанията Месторабота Благоевград; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Езици: Английски