Информация за работна оферта МЕНИДЖЪР НА ТЪРГОВСКИ ЕКИП Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Застраховане
Публикувано 06/23/2020
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година

ЗEАД “Булстрад Живот Виена Иншурънс Груп”EАД се създава през 1994г. и е сред първите лицензирани животозастрахователи на българския пазар.
Компанията разполага с развита професионална търговската структура, която е представена от агенции в различни градове на България.
От 2007 година ЗEАД “Булстрад Живот Виена Иншурънс Груп” EАД е член на Виена Иншурънс Груп – една от водещите застрахователни групи в Централна и Източна Европа с близо 190 годишна история в сферата на финансовите, застрахователните и осигурителните услуги.
Предлагаме Ви възможността да станете част от нашия екип на позиция:

МЕНИДЖЪР НА ТЪРГОВСКИ ЕКИП

Отговорности и задължения:
- Изграждане, развитие и управление на екип посредством набиране, обучение и развитие на финансови консултанти
- Ръководене на екипа за постигане на конкретни бизнес резултати
- Подготовка и осъществяване на срещи с потенциални клиенти, водене на търговски преговори
- Извършване на дейности, съгласно стандартите за активност на Дружеството
- Планиране, организиране и отчитане на дейността на екипа
- Лична активност за продажба на продуктите на ЗEАД “БУЛСТРАД ЖИВОТ ВИЕНА ИНШУРЪНС ГРУП”

Какво очакваме от Вас:
- Интерес в областта на продажбите на финансови услуги
- Желание за интензивна работа с клиенти
- Умения за работа в динамична среда
- Отговорност, организираност и инициатива при изпълнение на служебните задължения
- Отлични комуникативни умения
- Ориентация към постигане на високи резултати

Предпочитани умения

Какво се счита за предимство:
- Търговски опит
- Опит в сферата на директните продажби
- Управленски опит

Какво Ви предлагаме:
- Работа за стабилна финансова институция, лидер на европейския и българския застрахователен пазар
- Висококвалифицирано обучение по корпоративни стандарти – базово и последващо
- Активна подкрепа на всеки етап от навлизането в професията
- Ясна перспектива за професионално развитие и кариера по нива
- Атрактивно възнаграждение в съответствие с индивидуалното представяне

Моля, ако обявената позиция представлява интерес за Вас, натиснете бутон „Кандидатствай”, за да изпратите Вашата автобиография като посочите и референтния нoмeр на позицията /при наличие на такъв/.
На интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи.

МЕНИДЖЪР НА ТЪРГОВСКИ ЕКИП, ЗЕАД БУЛСТРАД ЖИВОТ ВИЕНА ИНШУРЪНС ГРУП ЕАД Месторабота Пловдив; Постоянна работа; Пълно работно време