Информация за работна оферта Управител на луксозен ваканционен комплекс (дистанционен процес по подбор) Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Консултантски услуги
Публикувано 06/23/2020
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 3 години

Астреа е създадена през 2007 година с една основна мисия – да бъдем различни. Превърнахме това виждане в основен двигател на нашите усилия да сме винаги на разположение, когато клиентите и партньорите ни имат нужда от нас, за да ги консултираме и напътстваме при вземането на важни решения. Нашите партньори се увеличават всеки ден и тяхното удовлетворение е най-добрата визитна картичка за нас.

Отговорности и задължения:
- Ръководи, организира и контролира цялостно дейността на комплекса и намиращите се на територията му заведения, басейни и паркове;
- Следи за спазване на фирмените политики;
- Провежда оперативни срещи с ръководителите на подчинените му отдели;
- Поставя задачи и контролира изпълнението им.

Изисквания:
- Релевантно висше образование в областа на туризма;
- Опит в управлението на висок клас комплекси в България и чужбина – поне 5г.
- Задължително владеене на 2 езика на отлично ниво, като единият от тях английски език;
- Умение за работа под напрежение, аналитично мислене и организираност;
- Ефективно разрешаване на стресови ситуации;
- Умение за приоритизиране на задачи.

Предлагаме:
- Целогодишен трудов договор;
- Настаняване в нова и приятна база в близост до комплекса;
- Осигурен транспорт до работното място;
- Безплатно паркомясто;
- Отлично целогодишно възнаграждение.

Ако позицията представлява интерес за Вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и изпратете подробна автобиография (Не забравяйте да посочите референтния номер на обявата N DP_MVLK). Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Ref.#: DP_MVLK
★★★★★ Управител на луксозен ваканционен комплекс (дистанционен процес по подбор), Астреа Рикрутмънт ЕООД

Месторабота Бургас; Постоянна работа; Пълно работно време; Езици: Английски, Немски, Руски, Френски, Румънски