Информация за работна оферта ЛОГИСТИЧЕН СПЕЦИАЛИСТ - ОТДЕЛ ДОСТАВКИ Информация за фирмата
Категория Производство - Електроника/Електротехника, Машиностроене
Публикувано 06/22/2020
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година

Менпауър е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш клиент, опериращ в сферата на производство, дистрибуция и сервиз на електронни компоненти, търсим да назначим мотивиран служител на позицията:

                    ЛОГИСТИЧЕН СПЕЦИАЛИСТ - ОТДЕЛ ДОСТАВКИ

Основни изисквания:
* Задължителен опит в доставките на електронни компоненти - минимум 1 година;
* Опит в комуникацията с дистрибутори на електронни компоненти в страната и чужбина;
* Познания по международни условия за доставка - Инкотермс 2010;
* Познания и умения в използването на складови програми и ERP системи;
* Свободно владеене на английски език;
* Шофьорска книжка.

Отговорности и задължения за позицията:
* Поддържа контакти със съществуващи доставчици и активно търси нови;
* Следи за навременната доставка, както и за спазаване на договорените срокове и цени;
* Отговаря за условията за доставка на материалите с дистрибуторите в страната и чужбина;
* Представлява компанията пред митнически и държавни власти;
* Изготвя отчети и ценови оферти.

Компанията предлага:
* Много добро възнаграждение, спрямо опита на кандидата;
* Осигурено въвеждащо фирмено обучение;
* Отлични условия за работа и част от екип от професионалисти в сферата;
* Реална възможност за развитие.

Ако отговаряте на изброените по-горе изисквания, изпратете своята професионална автобиография. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Предпочитани умения

Ref.#: LogSp
★★★ ЛОГИСТИЧЕН СПЕЦИАЛИСТ - ОТДЕЛ ДОСТАВКИ, МЕНПАУЪР БЪЛГАРИЯ ООД

Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 1700 до 2000 BGN (Бруто)