Информация за работна оферта КОНСУЛТАНТ "ФИНАНСИ И ЗАСТРАХОВАНЕ" Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Застраховане
Работно време Подходящо за студенти
Публикувано 06/22/2020
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година

"РИСК ИНШУРЪНС" ООД от името на “АЛИАНЦ БЪЛГАРИЯ ХОЛДИНГ” - ЛИДЕР В ПРЕДЛАГАНЕТО НА ФИНАНСОВО-ЗАСТРАХОВАТЕЛНИ ПРОДУКТИ - НАБИРА ФИНАНСОВИ И ЗАСТРАХОВАТЕЛНИ КОНСУЛТАНТИ, КАТО ПРЕДЛАГА РЕАЛНА ВЪЗМОЖНОСТ ЗА НЕОГРАНИЧЕНИ ДОХОДИ И ПРЕСТИЖНА ПРОФЕСИЯ!

ЗАД "Алианц България" е водеща компания в сферата на финансовото планиране. Дружеството е част от световният лидер Allianz SE.
Защитава имуществото, бизнеса, здравето и живота на своите клиенти. Компанията има 130-годишна история, опит, фирмена политика и високи стандарти по отношение на своите клиенти и служители.

Във връзка със стартирането на НОВА програма за развитие на финансови специалисти, търсим кандидати за позиция

КОНСУЛТАНТ "ФИНАНСИ И ЗАСТРАХОВАНЕ"

Вашите задължения:
∙ Дефиниране и разбиране на индивидуалните нужди на клиентите от финансови услуги и застрахователни решения
∙ Активно привличане на нови клиенти
∙ Предлагане и продажба на най-подходящите услуги на компанията в зависимост от клиентските потребности
∙ Установяване и поддържане на дългосрочни отношения с клиентите

Изисквания за кандидатстване:
∙ Средно или висше образование (кандидатите с икономическо образование ще се разглеждат с предимство)
∙ Компютърна грамотност
∙ Контактна, динамична личност, с висока мотивация за постигане на резултати;
∙ Постоянство и желание за професионално развитие
. Умение за директен контакт с клиенти, ще се счита за предимство

Ref.#: 88
КОНСУЛТАНТ "ФИНАНСИ И ЗАСТРАХОВАНЕ", РИСК ИНШУРЪНС ООД

Месторабота Благоевград; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата 1000 BGN (Бруто)