Информация за работна оферта Компютърен техник Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Застраховане
Публикувано 06/16/2020
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 3 години

Ако искате да се занимавате с нещо ново, интересно и престижно, присъединете се към нашия екип!

Станете част от най-големия застрахователен брокер в България!

Ние, от SDI, продължаваме да развиваме нашите офиси и имаме нужда от позитивни и мотивирани хора, с които заедно да постигаме нови, още по-големи успехи!

SDI е първият застрахователен брокер, създал верига от офиси за застрахователни и финансови услуги на територията на Република България. От 2012 г. компанията е застрахователен брокер №1 по данни на Комисията за финансов надзор. През 2018 г. SDI спечели призовото място сред брокерите в конкурса "Застрахователен брокер на годината”, "Застраховател на годината" и "Пенсионноосигурително дружество на годината”. За поредна година компанията бе обявена и за любима марка на българите в единствената по рода си потребителска класация „Любимите марки”. Дружеството има присъствие в 35 града и предлага продуктите на водещите застрахователни компании в над 190 офиса.

Нашите изисквания към кандидата включват:

  • Да има отлични познания за операционни системи Windows и офис пакет Microsoft Office, офис приложения, Networking:TCP/IP базирани мрежи;
  • Да носи отговорност за собствените си резултати от точното и качествено изпълнение на утвърдените задачи;
  • Да спазва конфиденциалност относно получената служебна информация;
  • Да носи отговорност за компютърната техника;
  • Да носи отговорност за спазване на Етичния кодекс и вътрешните правила, утвърдени от административния ръководител;
  • Да носи отговорност за административни пропуски и нарушения, създаващи предпоставки за корупция, измами и нередности, затрудняване на работата;
  • Да носи отговорност като материално отговорно лице относно стопанисването на компютърната техника /компютри, монитори и принтери/ и софтуерно поддържане;
  • Да притежава свидетелство за управление на МПС, категория B;

Вашите задължения ще включват:

  • Да инсталира, конфигурира и поддържа работни станции c операционна система Windows в мрежова среда Windows Server и офис пакет Open Office, Microsoft Office, офис приложения, Networking: TCP/IP базирани мрежи;да инсталира локални, мрежови принтери и други периферни устройства;
  • Да конфигурира, настройва и поддържа офис приложения, софтуер за локализация на работната среда, антивирусни пакети и други;
  • Да администрира ТСР/1Р мрежи и услуги, администрира активни мрежови LAN/WAN устройства – модеми;
  • Да извършва техническа поддръжка и ремонт на наличния хардуер и да прави предложения за периодично технологично обновяване;
  • Да извършва периодична актуализация на операционните системи или приложен софтуер. Да анализира нуждите от промяна в текущия специализиран софтуер и изготвя доклад за съответните такива;
  • Да докладва на IT мениджър за всички текущи проблеми във връзка с наличния хардуер и софтуер; прави предложения за закупуване на нови модернизиране на съществуващи програмни продукти, като извършва инсталирането и поддържането им;
  • Да провежда обучение на служителите за работа с програмни продукти и да ги подпомага при възникване на проблеми при работата им със софтуера;
  • Да изработва правила и инструкции относно ползването на софтуера;
  • Да публикува заповеди и инструкции на интернет портала на компанията;
  • Да отговаря за хардуера и софтуера в компанията, за което води списъци по сериен и инвентарен номер и следи за тяхното местонахождение.
  • Да поддържа и актуализира при нужда Интернет страницата на компанията;
  • Да извършва и други действия, които са му възложени от административния ръководител и IT мениджъра;
  • Да е материално отговорен относно стопанисването на компютърната техника /компютри, монитори и принтери/ и софтуерно поддържане;
Предпочитани умения

Ние Ви предлагаме:

  • Динамична работа в лидера на застрахователно–брокерския пазар;
  • Трудов договор;
  • Пълен работен ден - от понеделник до петък;
  • Служебен телефон;
  • Служебен автомобил, при необходимост;
  • Комуникацията в екипа и организацията на дейността се осъществява чрез модерни интернет приложения;
  • Дружеството осигурява добра работна атмосфера, в която всеки служител може да разчита на диалог и съдействие от всички управленски нива;
  • Професионално развитие по утвърдена система
  • Безплатна застраховка „Злополука“;
  • Безплатни профилактични прегледи, веднъж годишно;
  • Преференциални условия при сключване на застраховки;

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас и смятате, че отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете автобиография на български език и актуална снимка. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Ref.#: KT15062020

★★★★★ Компютърен техник, Ес Ди Ай Груп ООД - офис София  Вижте визитка на компанията

Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време