Информация за работна оферта Юрисконсулт Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Застраховане
Публикувано 06/16/2020
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 3 години
Кратко представяне

ЗАД„Алианц България“

Част от Allianz SE – европейски лидер в застраховането и финансовите услуги. Компанията има над 128- годишна история, опит, фирмена политика и високи стандарти по отношение на своите клиенти и служители. ЗАД „Алианц България “ търси сериозни и амбициозни кандидати за позицията:

Юрисконсулт (Ref. № SLA)

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:
• Консултира ръководството и служителите по приложението на нормативните актове и вътрешните актове на дружеството;
• Изготвя и съгласува проекти за сключване на договори, споразумения и анекси;
• Предоставя становища и консултации, дава мнения и съвети по правни въпроси, консултира и провежда търговски сделки;
• Изготвя необходимите документи за участия в процедури за възлагане на обществени поръчки;
• Осъществява процесуално представителство;
• Оказва съдействие при събиране на регресни вземания, предявява искове срещу длъжници на дружеството.

ОСНОВНИ ИЗИСКВАНИЯ:
• Висше юридическо образование и придобита юридическа правоспособност;
• Oпит в областта на застрахователното право е предимство;
• Опит в областта на облигационното, търговското и вещното право;
• Опит в областта на гражданския и административния процес;
• Опит в изпълнителното производство;
• Много добро владеене на английски език – писмено и говоримо;
• Добра компютърна грамотност;
• Добри комуникативни умения и опит във водене на преговори;
• Опит в застрахователна компания, банкова или друга финансова институция е предимство.

Предпочитани умения

КАКВО ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Възможност да се развивате в международна финансова институция;
• Динамична и интересна работа и възможности за кариерно развитие;
• Отлични условия на труд;
• Допълнителни социални придобивки.

Необходими документи:
• Автобиография;
• Препоръки – при наличност.

Документите (моля посочете референтния номер на позицията, за която кандидатствате) се подават до 15.07.2020.

Ref.#: (Ref. № SLA)
★★★★★ Юрисконсулт, ЗАД "АЛИАНЦ БЪЛГАРИЯ" АД/Централно управление

Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време