Информация за работна оферта Специалист Счетоводни Анализи и Контрол Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Логистика, Спедиция
Публикувано 06/16/2020
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 3 години

DISCORDIA е водеща компания в областта на международния транспорт и логистика, член на Международната федерация на спедиторските сдружения (FIATA), Националното сдружение на българските спедитори (НСБС), Конфедерацията на работодателите и индустриалците в България (КРИБ).
Във връзка с разширяване на нашата дейност търсим най-подходящият кандидат за позицията:

Специалист Счетоводни Анализи и Контрол

Отговорности:

  • Въвеждане и проверка на данни във фирмената ERP система
  • Проследява валидността на информацията, генерирана в транспортния процес, като координира последващите коректнивни стъпки
  • Следи ежедневните операции в ERP системата, комуникира със служителите при възникнали казуси
  • Изготвя регулярни справки и отчети, както и специфични за нуждите на мениджмънта
  • Проверява и одобрява командировъчните на международните шофьори
  • Участва във финансово-счетоводните процеси
  • Генерира предложения за оптимизация на работния процес

Изисквания:

  • Висше образование
  • Отлично владеене на MS Excel
  • Опит във финансово-счетоводната област
  • Опит в изготвянето на командировъчни
  • Отлични аналитични умения
  • Внимание към детайла и високи нива на организираност
  • Oпит в областта на транспортната администрация
Предпочитани умения

Ние предлагаме:

  • Отлични условия на работа в бързо развиваща се компания лидер в областта на международния транспорт и спедиция
  • Интересен и динамичен работен процес
  • Възможност за професионално развитие
  • Работа в екип от млади професионалисти
  • Обучение и работа с ERP система

За да кандидатствате, моля изпратете подробна автобиография и мотивационно писмо.

Ще се свържем с кандидатите, одобрени по документи.

Специалист Счетоводни Анализи и Контрол, Дискордиа АД / София  Вижте визитка на компанията Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време