Информация за работна оферта ГЛАВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория ИТ - Адм. дейности и продажби
Публикувано 05/09/2020
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 5 години

Томбоу България ООД е динамично развиваща се компания, част от голям международен холдинг, с изградени позиции в сферата на продажбата на услуги. Нашето желание е да продължим да бъдем лидер на пазара и за нас е важен екипът, с който постигаме поставените цели.
Станете част от нас като заемете позицията „Главен счетоводител”.

Ние предлагаме:
• Възможност за професионална реализация и развитие в стабилна търговска компания;
• Конкурентно възнаграждение;
• Мотивиращи социални придобивки;
• Трудов договор в съответствие с българското законодателство с реални осигуровки;
• 5 дневна работна седмица от 9:00 до 18:00 ч. с 60 мин. обедна почивка;
• Уютен офис в топ центъра на София;
• Динамична и интересна работа;
• Високи стандарти, утвърдени процедури и отлична работна среда.

Вашите задължения:
• Организация, ръководство и контрол на цялостната финансово-счетоводна дейност;
• Контрол относно спазването на приложимите счетоводни стандарти и финансовата политика на фирмата;
• Синхронизиране на счетоводната отчетност с груповите норми и контрол относно спазването на груповите правила по отношение на аналитичната отчетност;
• Изготвяне и своевременно подава в НАП, МФ, НСИ и БНБ на информацията, която фирмата има задължение да предоставя;
• Обработка и анализ на счетоводна информация и експорти от ERP системата по месеци и изготвяне на обобщени справки към ръководството;
• Изготвяне на междинни и годишни финансови отчети;
• Изготвяне на необходимите анализи за подготовката и приемането на годишния бюджет;
• Следите за актуални промени в нормативната база.

Нашите изисквания:
• Висше икономическо образование. Специалност "Счетоводство и контрол" е предимство;
• Минимум 5 години професионален опит като главен счетоводител;
• Задълбочено познаване на счетоводното и данъчно законодателство, НСС и МСС;
• Отлична компютърна грамотност – MS Office (особено Excel), специализиран счетоводен софтуер, желателно Ажур;
• Отлично работно ниво на френски език (устно и писмено);
• Способност да се справя при работа под напрежение;
• Умения за комуникация и работа в екип.

Ако това предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете ни подробно CV, придружено от мотивационно писмо и снимка.
Ще се свържем с всички кандидати, одобрени по документи.

Ref.#: HBH205
★★★★★ ГЛАВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛТОМБОУ-БЪЛГАРИЯ ООД

Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Езици: Френски