Информация за работна оферта СПЕЦИАЛИСТ СПЕДИЦИЯ Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Логистика, Спедиция
Публикувано 04/06/2020
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година

Менпауър България е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

За един от нашите партньори - компания лидер в сектора на международния транспорт и логистиката, се търси отговорен и мотивиран кандидат с опит, за позицията:

                                     СПЕЦИАЛИСТ СПЕДИЦИЯ

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Oрганизиране на международни и вътрешни превози;
- Организиране на цели и групажни товари;
- Осъществяване и поддържане на контакти с международни превозвачи и клиенти;
- Опит с платформите Timocom, Speditor.net;
- Договаряне на условия и цени с превозвачи и клиенти;
- Изготвяне на справки, прием и обработка на документи.

ИЗИСКВАНИЯ:
- Опит в областта на логистиката и спедицията;
- Отлична компютърна грамотност;
- Добро ниво на владеене на английски език;
- Способност за работа под напрежение;
- Организираност, адаптивност и инициативност.

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

ИЗИСКВАНИЯ:

 Ref.#: FrFor★★★ СПЕЦИАЛИСТ СПЕДИЦИЯМЕНПАУЪР БЪЛГАРИЯ ООДМесторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 2200 до 2600 BGN (Бруто)