Информация за работна оферта ПРОДАВАЧ – КОНСУЛТАНТ Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Търговия, Продажби - Продавачи и помощен персонал
Публикувано 03/30/2020
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година

Верига магазини "Влади Вес", чрез богатия си асортимент от продукти на атрактивни цени, фирмата се превърна в синоним на високо качество и отлично обслужване. Днес "Влади Вес" е предпочитан магазин и предлаганата техника присъства във всяко домакинство в Югозападна България.

"Влади Вес" разширява своя екип и търси да назначи:

ПРОДАВАЧ – КОНСУЛТАНТ

Основни задължения:
- Консултиране клиенти за техническите характеристики на продаваните уреди и тяхното качество
- Обработване документи за продажби на лизинг
- Подпомагане поддръжката на онлайн магазин (интернет и телефон)

Изисквания към кандидатите:
- Отлична компютърна грамотност (MS office и интернет)
- Умения за работа в екип
- Отговорна и комуникативна личност
- Средно или Висше образование
- Опит на подобна длъжност ще се счита за предимство
- Владеене на английски език ще се счита за предимство

Предпочитани умения

Какво предлагаме:
- Работа в професионален и динамичен екип
- Атрактивно възнаграждение
- Коректни трудови отношения
- Работа в утвърдена фирма в Югозападна България

Ако отговаряте на гореспоменатите изисквания, моля изпратете своята автобиография.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

 Ref.#: JK_OP
ПРОДАВАЧ – КОНСУЛТАНТВЛАДИ ВЕС ЕООД

Месторабота Благоевград; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит