Информация за работна оферта Сътрудник Офертен отдел Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Институции/Държавна администрация
Публикувано 03/27/2020
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година

Поради разширяване на дейността си фирма ЕЪРКОН ЕООД търси да назначи:

"Сътрудник Офертен отдел"

Основни задължения и отговорности на длъжността:

- Подготовка на количествено-стойностна документация;
- Ценообразуване на СМР и изготвяне на оферти.
- Проверка на количествени сметки и актове за извършени СМР и създаване на необходимата отчетна и архивна документация според механизмите на Инвеститора;
- Изготвяне на справки, отчети и др. документи, свързани с дейността и за нуждите на мениджмънта.
- Анализ и оценка на получени оферти за избор на доставчик / изпълнител;
- Комуникация с доставчици, клиенти / изпълнители;

Основани изисквания към кандидатите:
 Висше техническо образование;
 Мин. 1 година стаж в ценообразуване на СМР (ПТО, Офертен или Технически отдел);
 Много добър английски език;
 Работа с AutoCad.
 Умения за работа в екип;
 Комуникативност;
 Организираност, желание и опит за работа в динамична среда;

Сътрудник Офертен отделЕЪРКОН ЕООД  Вижте визитка на компанията

Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 1200 до 1600 BGN (Бруто)