Информация за работна оферта ДИСПЕЧЕР/ДИСПОНЕНТ МЕЖДУНАРОДЕН ТРАНСПОРТ Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Административни и офис дейности
Публикувано 03/26/2020
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година

Менпауър е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш клиент, водеща и утвърдена логистична компания, търсим кандидат за позицията:

       ДИСПЕЧЕР/ДИСПОНЕНТ МЕЖДУНАРОДЕН ТРАНСПОРТ

Изисквания:
- Умения и опит в управлението на хора /нискоквалифициран персонал ще се счита за голямо предимство/
-  Способност да ръководи, въздейства и мотивира нискоквалифициран персонал, лидерски качества
-  Способност за взимане на ефективни решения в динамична обстановка и кратки срокове
-  Аналитична личност с повишено внимание към детайла
-  Отлични мултитаскинг умения
-  Висше образование / в областта на транспорта ще се счита за предимство /
-  Работно ниво на английски език

Предпочитани умения

Отговорности:
- Следи за безпроблемното извършване на транспортирането на стоки до клиенти в указаните срокове;
- Осъществява пряк контрол върху транспортните средства и шофьорите;
- Съставя оптимален маршрут за транспортиране на стоките;
- Следи за изрядността на документацията на превозните средства;
- Подготвя справки към прекия си ръководител;
- Следи за спазване на трудовата дисциплина от страна на водачите.

Компанията предлага:
- Стандартно работно време - от понделник до петък;
- Отлично стартово възнаграждение;
- Реална възможност за кариерно развитие;

Ако позицията Ви е заинтригувала, моля изпратете Ваша актуална автобиография.

Ref.#: DFD
★★★ ДИСПЕЧЕР/ДИСПОНЕНТ МЕЖДУНАРОДЕН ТРАНСПОРТМЕНПАУЪР БЪЛГАРИЯ ООД

Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 1800 до 2200 BGN (Бруто)