Информация за работна оферта Технически /офис/ сътрудник Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Консултантски услуги
Работно време Подходящо за студенти
Публикувано 02/07/2023
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година

За покриване на бизнес нуждите ни, за нашия офис търсим мотивиран, амбициозен специалист, търсещ възможност за професионално развитие и реализация.

Изисквания към кандидатите:
• Висше образование;
• Отлична компютърна грамотност - MS Office (Word, Excel)
• Висока степен на организационни умения и умения за работа в екип;
• С предимство са служители с опит с програма AutoCAD.
• Опитът на подобна длъжност - минимум 1 години. ( Необходим е опит при работа с документи, опит при работа в/с администрация);

Задълженията Ви ще включват:
• Входиране на документи по институции;
• Съставяне на документи;
• Водене на кореспонденция;
• Изготвяне на справки;
• Изготвяне и работа с таблици;
• Шофьорска книжка Б категория /задължително/;

Ние Ви предлагаме:
• Възможност за професионално развитие;
• Динамична работна среда;
• Предизвикателна позиция;
• Атрактивно възнаграждение;

Ако сте заинтересован от нашето предложение и сте готов да приемете предизвикателството, ние очакваме вашето CV с актуална снимка. Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Предоставената информация е конфиденциална и ще се третира според ЗЗЛД.

Предпочитани умения

Месторабота: Благоевград

Кандидатствай:https://www.jobs.bg/job/6693819