Информация за работна оферта Ръководител отдел "Корпоративна и информационна сигурност" Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Банки/Кредитиране
Публикувано 02/07/2023
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 2 години

„Търговска Банка Д“ АД (D Bank) стои стабилно на пазара повече от 20 години и се развива успешно в условията на интензивни промени и предизвикателства в банковия сектор. Придържайки се към добрите международни практики, D Bank се стреми да предоставя на своите клиенти най-високо качество на услугите и най-високо ниво на обслужване. Приоритет на Банката в областта на човешките ресурси е да бъде предпочитан работодател в България и да привлича и задържа най-способните служители, притежаващи висок професионализъм и изявени личностни качества, за да създаде екип от хора, мотивирани да бъдат най-добрите.

Ръководител отдел "Корпоративна и информационна сигурност" в дирекция "Информационна и комуникационна сигурност"

Основни задължения:
• Администрация на значими събития, свързани с информационната сигурност;
• Оперативна работа по разследването и решаването на инциденти, свързани с корпоративната или информационната сигурност;
• Развитие и тестване на плана за възстановяване от критични инциденти;
• Развитие и тестване на плана за непрекъсваемост на банковите функции;
• Развитие на нормативната уредба на банката в унисон с насоките на регулаторните органи;
• Оценка на риска за информационната сигурност;
• Планиране и провеждане на тръжни процедури за закупуване на нови системи за информационна сигурност.

Перфектният кандидат притежава:
• образование - инженерно или в сферата на сигурността, минимална степен Бакалавър;
• много добра компютърна грамотност;
• опит поне 1 година във финансова или друга регулирана институция;
• добро владеене на английски език;
• лични качества: дискретен, желаещ да се развива и да учи.

Какво предлагаме:
• Мотивираща работна атмосфера в модерна офис среда;
• Работа в сплотен и изграден на принципа на доверието екип;
• Допълнителна здравна застраховка;
• Ваучери за храна;
• Групова рискова застраховка Живот;
• Карта за спорт на преференциална цена;
• Преференциални условия за банкови услуги и продукти.

Необходими документи за кандидатстване:
• Мотивационно писмо.
• Автобиография с актуална снимка.

Предпочитани умения

Месторабота: София

Кандидатствай: https://www.jobs.bg/job/6696390