Информация за работна оферта Специалист, Обслужване на клиенти Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Банки/Кредитиране
Публикувано 02/07/2023
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 1 година

Мъни Плюс Мениджмънт ООД е българска компания в областта на потребителското кредитиране, която предоставя набор от гъвкави възможности за финансиране. Стремим се да отговорим на нуждите на българските потребители, като им предлагаме заеми за ремонти, обединяване на задълженията, покупка на автомобил, ипотечни кредити и други големи покупки. Целта на нашия екип от финансови експерти е да предложат на всеки клиент финансиране според конкретната му необходимост, без излишни формалности. Държим на прозрачните отношения с нашите клиентите, като им предлагаме отговорно финансово кредитиране и точни решения.

Предлагаме Ви да станете част от екипа на Мъни Плюс Мениджмънт ООД на позицията „Специалист, Обслужване на клиенти“.

Основни отговорности:
• Консултира и предлага пълната гама от продукти и услуги на компанията;
• Продажба на финансови продукти и услуги, съобразени с нуждите на клиента;
• Привлича нови клиенти на клона извън офиса;
• Прилага успешни търговски практики при предлагане, консултиране и продажба на финансови продукти и услуги;
• Участва активно в новите кампании за продажба;
• Обработва необходимата документация при стриктно спазване на действащите нормативни актове.

Изисквания към кандидатите:
• Опит на търговска позиция;
• Много добри комуникативни и презентационни умения;
• Позитивен и отзивчив подход в начина на общуване;
• Компютърна грамотност;
• Опит във финансова институция – предимство.

Фирмата предлага:
• Адекватно възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати;
• Отлични условия за работа;
• Постоянство и коректност в трудовите отношения;
• Трудов договор съгласно действащото трудово законодателство;
• Въвеждащо фирмено обучение.

Моля, изпращайте своята автобиография чрез бутона „Кандидатствай“. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Изпратените от Вас документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Предпочитани умения

Месторабота:Благоевград

Кандидатствай:https://www.jobs.bg/job/6696006