Информация за работна оферта ТЪРГОВСКИ КОНСУЛТАНТ /АНАЛИТИЧНИ ФУКЦИИ/ Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Човешки ресурси
Публикувано 02/03/2023
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 2 години

Менпауър е световен лидер в сферата на подбора и управлението на човешките ресурси с над 2900 офиса в повече от 80 държави. Всеки ден над 600 човека в света започват работа благодарение на нас.

За наш лоялен клиент - лидер на Българския пазар на професионални и хоби инструменти, търсим мотивирани кандидати за позицията:

ТЪРГОВСКИ КОНСУЛТАНТ /АНАЛИТИЧНИ ФУКЦИИ/

Вашите задължения ще включват:

  • Анализира пазарните тенденции, клиентите и конкурентие;
  • Идентифицира пазарни възможности;
  • Анализира портфолиото в търговските обекти на клиентите и подпомага по-доброто позициониране на продуктите чрез листване, мърчандайзинг, комуникационни средства, промоционални активности;
  • Участва в разработването на пазарни стратегии, маркетингови и промоционални активности.

Изисквания за позицията:

  • Висше образование с профил „Маркетинг“, „Реклама“ или др. релевантна специалност;
  • Опит на сходна позиция минимум 3 години;
  • Добра организираност, внимание към детайла и спазване на срокове;
  • Умения за планиране, степенуване по важност, проактивност и самостоятелност в работата;
  • Английски език на много добро ниво;
  • Готовност за активни пътувания в страната;
  • Много добра компютърна грамотност.

Предлагаме Ви:

  • Трудов договор;
  • Много добър социален пакет;
  • Приятна работна атмосфера;
  • Отлично заплащане.

В случай, че отговаряте на изброените изисквания и желаете да кандидатствате по тази обява, е необходимо да изпратите актуална автобиография.

Благодарим Ви!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Mенпауър България притежава лиценз за дейността си в България № 2033/20.04.2016 г.

Предпочитани умения

Месторабота: София

Кандидатствай: https://www.jobs.bg/job/6690220