Информация за работна оферта ЕЛЕКТРОТЕХНИК В ПРОИЗВОДСТВО Информация за фирмата
Категория Производство - Електроника/Електротехника, Машиностроене
Публикувано 02/02/2023
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 1 година

"Менпауър Груп" е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

В момента предлагаме възможност за мотивиран професионалист да се присъедини към екипа на наш партньор, компания с повече от 50 години опит в бизнеса и водещ производител в Европа, на позицията:

ЕЛЕКТРОТЕХНИК В ПРОИЗВОДСТВО

Отговорностите и задълженията са:

  • Отговарност за техническото състояние на използваните съоръжения;
  • Извършване на технически прегледи и профилактика;
  • Осъществяване на контрол и задаване на указания за правилната експлоатация на работното оборудване на операторите;
  • Локализиране и отстраняване на възникнали повреди и дефекти по машините.

Изисквания за длъжността:

  • Завършено техническо образование;
  • Опит в поддръжка на машини и оборудване в производствено предприятие;
  • Аналитичност, организираност, лична мотивация, отговорност и дисциплинираност;
  • Доказан работен опит с електрически мрежи и схеми, техническа документация и придобита трета група за ел. безопасност;
  • Готовност за работа на смени.

Предложението на компанията:

  • Много добро възнаграждение;
  • Ваучери за храна в размер на 200 лева на месец;
  • Работа в международна компания с утвърдени стандарти;
  • Отличен допълнителен социален пакет;
  • Гъвкаво работно време - НА СМЕНИ;
  • Осигурен служебен транспорт.

В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата автобиография. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Предпочитани умения

Месторабота: София

Кандидатствай:https://www.jobs.bg/job/6688068