Информация за работна оферта НАЧАЛНИК СКЛАД Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Производство(друго)
Публикувано 02/02/2023
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 3 години
Кратко представяне

Основни отговорности и задължения:

  • Опит като управител на склад;
  • Университетска диплома в съответната област;
  • Добре усвоен опит в логистичните процеси и икономичното производство;
  • Опит в работата с ERP система (за предпочитане SAP);
  • Разширени умения за работа с MS Office;
  • Свободно владеене на английски език;
  • Лидерски умения;

Изисквания за позицията:

  • Отговаря за организацията, оперативната работа и управлението на процесите;
  • Предлага, въвежда и прилага нови процеси. Наблюдава прилагането и предлага подобрения на вече въведените;
  • Подготвя, поддържа и актуализира необходимите документи;
  • Подготвя и извършва годишната инвентаризация на дружеството. Оформя окончателни инвентаризационни отчети;
  • Активно участва във вътрешни и външни одити, като изготвя анализи и планове за действие;

Компанията предлага:

  • Конкурентно възнаграждение;
  • Предизвикателна работа във водеща международна компания;
  • Вътрешно и външно обучение в зависимост от позицията;
  • Работа в позитивна и подкрепяща среда с отлични условия на труд;
  • Ваучери за храна;
  • Допълнителна здравна застраховка;
  • Широка гама от отстъпки за магазини и услуги;
  • Фирмен транспорт;

Ако отговаряте на посочените условия и припознавате себе си в нашето предложение, изпратете директно своята автобиография!

Предпочитани умения

Месторабота: Враца

Кандидатствай:https://www.jobs.bg/job/6688136