Информация за работна оферта Консултант управление на клиентски запитвания с европейски езици Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Контакт центрове (Call Centers)
Работно време Подходящо за студенти
Публикувано 03/23/2020
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година

Екипът на “Top Skills Recruitment” се състои от млади и комуникативни хора, говорещи различни езици. Мисията ни е да помагаме на нашите кандидати със съвети за професионалното им развитие и да се движим с тях по пътя към най-добрата кариерна възможност.

Вие сте на правилното място, ако:
• Владеете на високо ниво един от следните европейски езици – немскифренскихоландскииталианскипортугалскишведски, норвежки
• Имате работно ниво на английски език
• Притежавате добри компютърни умения
• Умеете да общувате с лекота с различни хора

Вашите основни отговорности ще бъдат:
• Поддържане на ежедневна комуникация с клиенти от цял свят по имейл, чат, телефон и чрез социалните мрежи
• Предоставяне на информация и съдействие при разрешаването на различни възникнали казуси
• Поддържане на устойчиви взаимоотношения с клиентите

Предпочитани умения

Нашата оферта:
• Конкурентно заплащане
• Бонус система
• Професионални и бизнес обучения
• Социален пакет - ваучери за храна, допълнително здравно осигуряване, карти за градски транспорт
• Спортни карти и намаления към търговски обекти
• Тийм билдинги
• Гъвкаво работно време

Очакваме Вашата автобиография на английски език!
Всички кандидатури ще бъдат третирани с необходимата конфиденциалност.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Консултант управление на клиентски запитвания с европейски езициTop Skills Recruitment Ltd

Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 2000 до 2800 BGN (Бруто)