Информация за работна оферта Младши експерт програмист, софтуерни приложения, Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Разработка/поддръжка на софтуер
Публикувано 01/31/2023
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 3 години

Фирма "Ком Си 54 - Васил Зашев и съдружници" ООД търси да назначи мотивиран и отговорен служител, който да се присъедини към екипа на отдел „Програмиране“.
Изисквания за образование:
• Завършено образование степен бакалавър, техническа специалност в областта на системно програмиране
• познания по системен софтуер
• познания по базов приложен софтуер
Знания и опит:
• Изисква се високо ниво на мотивираност, адаптивност, комуникативност.
• Способност за работа в екип
• Желание за развитие и постоянно повишаване на познанията и уменията.
• Добро владеене на английски език.
• Бързо усвояване на приложни програми.
• Познания в областта на програмирането - C#, ASP, .Net Framework / Core.
• Добри умения за работа с SQL бази от данни (MySQL) Добро познаване на Microsoft Office
Предишен опит не е задължителен.
Предимства:
- Познания за разработване на софтуер под MS Access / Visual FoxPro
- Шофьорска книжка категория B
Задължения и задачи:
• Осигуряване на техническа поддръжка;
• Работа в тясно сътрудничество с колегите от екипа с цел качествено и навременно обслужване на клиентите.
• Участие в екипи за нови разработки, собственост на фирмата.
• Принос за доброто представяне на екипа и достигане на екипните цели.
Посочената основна заплата е брутна и върху нея се начисляват всички осигурителни вноски и данъци. Петдневна работна седмица при 8-часов работен ден.
Компанията е от 20 години в бранша с основна дейност разработка и внедряване на интегрирани софтуерни решения. Ние създаваме облачни решения извън възприетите стереотипи, със собствена идея и стил. Ако имате желание да учите постоянно, да работите усърдно и да се развивате очакваме Вашата автобиография!

Предпочитани умения

Месторабота: София

Кандидатствай:https://www.jobs.bg/job/6684065