Информация за работна оферта С++ програмист Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория ИТ - Адм. дейности и продажби
Публикувано 01/30/2023
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 1 година
Кратко представяне

За нас

Датамакс АД е компания с 25-годишен опит в създаването на банков софтуер, изграждане на платежни системи и други специализирани приложения, обработка на банкови плащания и операции. Нашите основни клиенти са банкови и финансови институции, юридически и физически лица. Разработваме софтуер за почти всички големи банки в България и сме активен участник на пазара на разплащания. Наши продукти са Централизираната банкова информационна система, Интернет банков клон, Система за интернет достъп до централния кредитен регистър в БНБ, както и много други.

Част от нашата група са ключови компании от сектора като EasyPay, ePay и InfoNotary.

Всеки месец обработваме над 4 000 000 плащания на касите на EasyPay и повече от 430 000 онлайн трансакции.

В момента търсим Програмист С++, който да присъединим към екипа, участващ в нашите иновативни Fin-tech проекти.

Задължения:
• Разработва и поддържа системен софтуер, използван в нашата компания;
• Прави тестове и прегледи на създадения код;
• Участва в дефиниране на заданието, уточняване на клиентските изисквания към системата и в проучването на информационната среда;
• Участва във внедряването, пробната експлоатация и първия период от реалната експлоатация на проекта.

Търсени умения и опит:
• Опит в разработване на потребителски приложения на C++ ;
• Завършено висше образование в сферата на компютърните науки или последна година студент;
• Много добри комуникативни и аналитични умения;
• Работа в екип;
• Умение за бързо придобиване на нови знания и умения.

Ще бъдете с предимство, ако имате:
• Опит при работа с Бази данни (Oracle, MySQL, Microsoft SQL server, др.);
• Познания по Linux – различни дистрибуции;
• Опит с Agile / Scrum;
• Възможност да започнете веднага;
• Работно ниво на английски език.

Какво предлагаме:
• Динамичен и гъвкав работен процес
• Развитие на продукти не само за компаниите от холдинга, но и за всички големи банки в България
• Директна комуникация с мениджмънта
• Социални придобивки и възможност за развитие
• Баланс между работа и свободно време

Ще се радваме да се присъедините към екипа ни, като изпратите автобиография. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю и тест.

Всички кандидатури ще бъдат третирани като поверителни, съгласно ЗЗЛД.

Предпочитани умения

Месторабота: София

Кандидатствай: https://www.jobs.bg/job/6675886