Информация за работна оферта ИНЖЕНЕР КАЧЕСТВО Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Инженери
Публикувано 01/30/2023
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 3 години

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За един от нашите клиенти, водеща компания за комуникация на данни в превозните средства, търсим мотивирани и надеждни кандидати за позиция:

ИНЖЕНЕР КАЧЕСТВО

Основни отговорности и задължения:

  • Поддържа и подобрява системата за управление на качеството;
  • Планира и модерира анализи за оценка на риска за производствени процеси;
  • Участва в дейностите по планиране на качеството за нови и текущи проекти;
  • Разработване и прилагане на нови методи и стратегии за качество;
  • Анализ на системата и представяне на несъответствията;
  • Подготовка и провеждане на вътрешни и външни одити на системи и процеси;

Изисквания за позицията:

  • Университетска степен в съответната област;
  • Предишен опит в областта на планирането/управлението на качеството или еквивалентен - минимум 3 години;
  • Добри познания и опит с методите за управление на качеството, напр. FMEA, Six Sigma, Ishikawa;
  • Познания и опит с техники за решаване на проблеми;
  • Свободно владеене на английски език - писмено и говоримо;
  • Владеенето на немски език е предимство;
  • Много добри компютърни умения /MS Office, SAP/;

Компанията предлага:

  • Конкурентно възнаграждение;
  • Предизвикателна работа във водеща международна компания;
  • Вътрешно и външно обучение в зависимост от позицията;
  • Работа в позитивна и подкрепяща среда с отлични условия на труд;
  • Ваучери за храна;
  • Допълнителна здравна застраховка;
  • Широка гама от отстъпки за магазини и услуги;
  • Фирмен транспорт;

Ако отговаряте на посочените условия и припознавате себе си в нашето предложение, изпратете директно своята автобиография!

Предпочитани умения

Месторабота: Враца

Кандидатствай:https://www.jobs.bg/job/6680797