Информация за работна оферта Експерт, планиране и прогнозиране Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Производство(друго)
Публикувано 03/20/2020
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 1 година
Кратко представяне

Основни задачи и дейности:

  • Управление и контрол на годишните, средносрочните и дългосрочните програми за инвестиции и ремонт, както и на бюджета за текущите разходи
  • Подпомагане на организационните единици при реализиране на оперативното планиране
  • Използване на специализиран софтуер (напр. SAP) в контекста на управлението на инвестициите и планирането на капацитета
  • Анализ на отклоненията и въвеждане на мерки за корекции
  • Подпомагане на организационните единици при оптимизиране на дейността им
  • Развитие и създаване на вътрешни и външни доклади за организационните единици, както и на многосекторни извънредни доклади при поискване
  • Изработване на икономическа оценка на проекти
  • Готовност за командировки през годината

Вашият профил:

  • Висше икономическо и/или техническо образование
  • Минимум 1 година професионален опит на подобна позиция
  • Добро разбиране на счетоводството и процесите на бюджетиране
  • Разработване на изчислителни модели и опит при работа с тях
  • Отличен писмен и говорим английски език. Познания  по немски език са предимство
  • Отлични умения с Excel и много добро владеене на другите MS-Office продукти, както и SAP
  • Предишен опит със статистически програмни продукти е предимство
  • Активен шофьор (кат. B)
  • Инициативност, работа в екип, добри организационни умения, силни аналитични способности
Предпочитани умения

Срок за кандидатстване: 22.03.2020 г.

Начин за кандидатстване: изпратете ни подробна автобиография и мотивационно писмо на нашия имейл, като посочите референтния номер (Ref. No.) на обявата, по която кандидатствате.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Информираме Ви, че дружествата от групата на EVN България са администратори на лични данни по смисъла на Общия регламент за защита данните и Закона за защита на личните данни. Обработването на личните Ви данни е с цел подбор на персонал, на основание предприемане на стъпки по искане на субекта на данните (Вашите данни) преди сключването на договор, а срокът на съхранение е 6 (шест) месеца след приключване на подбора. Събирането на личните данни е изискване при подбор на персонала и непредоставянето им ще доведе до невъзможност за следващи действия от страна на дружествата.

Ref.#: CG/EPP/E1
★★★★★ Експерт, планиране и прогнозиранеЕВН БЪЛГАРИЯ ЕАД

Месторабота Пловдив; Постоянна работа; Пълно работно време