Информация за работна оферта ЕКСПЕРТ ИНВЕСТИЦИИ И ЗАСТРАХОВАНЕ Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Застраховане
Публикувано 01/30/2023
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 2 години

ЗЕАД “Булстрад Живот Виена Иншурънс Груп” ЕАД се създава през 1994г. и е сред първите лицензирани животозастрахователи на българския пазар.
Компанията разполага с развита професионална търговската структура, която е представена от агенции в различни градове на България.
От 2007 година ЗЕАД “Булстрад Живот Виена Иншурънс Груп” ЕАД е член на Виена Иншурънс Груп – една от водещите застрахователни групи в Централна и Източна Европа с близо 200 годишна история в сферата на финансовите, застрахователните и осигурителните услуги.

Във връзка със стартирането на новата "Булстрад Академия 2022-2023 г." за развитие на нови експерти в компанията, се набират нови кадри.

Вашите задължения:

- Научаване на на финансовите и застрахователни продукти на компанията;
- Научаване и спазване на търговските практики в компанията;
- Планиране и отчитане на работата;
- Дефиниране и разбиране на индивидуалните нужди на клиентите от финансови услуги и застрахователни решения;
- Предлагане и продажба на най-подходящите услуги на компанията в зависимост от клиентските потребности;
- Активно привличане на нови клиенти;
- Установяване и поддържане на дългосрочни отношения с клиентите;

Изисквания за кандидатстване:

- Средно или висше образование;
- Контактна, динамична, ориентирана към работата с хора личност;
- Мотивация за постигане на цели;
- Опит в продажбите;
- Самозадвижваща се личност с положителен подход към работата с хора;
- Работа по план и изпълнение;
- Кандидатите, работили в животозастрахователни компании, ще се разглеждат с предимство;

Ние Ви предлагаме:

- Професионално обучение и непрекъснато усъвършенстване като експерт;
- Високи доходи, планиране на работния процес дългосрочно, както и допълнителни субсидии плюс бонуси;
- Заплащането е обвързано с постигнати резултати, без таван на заплата;
- Реална перспектива за развитие в компанията;
- Натрупване на практически опит във финансовата и застрахователната сфера;

Ако Вие сте родител и желаете да запазите времето с децата и семейството си, работата е подходяща за Вас.
Работното време отговаря на нуждите за един родител: от понеделник до петък от 9.00 до 17.00 часа; почивни дни събота и неделя, както и всички празници.

Само одобрените кандидати ще бъдат извикани на интервю. Задължителна е актуална снимка.

Моля, ако обявената позиция представлява интерес за Вас, натиснете бутон „Кандидатствай”, за да изпратите Вашата автобиография като посочите и референтния нoмeр на позицията /при наличие на такъв/.
На интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи.

ЗЕАД „БУЛСТРАД ЖИВОТ ВИЕНА ИНШУРЪНС ГРУП“ ЕАД е дружество със седалище и адрес на управление: гр. София, ул. „Света София” 6. Информираме Ви, че ЗЕАД „БУЛСТРАД ЖИВОТ ВИЕНА ИНШУРЪНС ГРУП“ ЕАД е регистрирано като администратор на лични данни от Комисията за защита на личните данни. Част от данните, които предоставяте доброволно, са лични данни и попадат под специален режим на защита по смисъла на Закон за защита на личните данни. Предоставените от Вас лични данни ще бъдат обработвани единствено за целите на осъществяване на подбор. ЗЕАД „БУЛСТРАД ЖИВОТ ВИЕНА ИНШУРЪНС ГРУП“ ЕАД ще обработва, използва и съхранява личните Ви данни, като гарантира опазването им в тайна от трети лица.

Предпочитани умения

Mесторабота: София

Кандидатствай: https://www.jobs.bg/job/6676213