Информация за работна оферта ОПЕРАТОРИ/КИ ЕЛЕКТРОНИКА Информация за фирмата
Категория Производство - Електроника/Електротехника, Машиностроене
Работно време Подходящо за студенти
Публикувано 03/20/2020
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година
Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Ако обичате техниката и сте на „ТИ“ с електрониката?
Търсите нова и перспективна възможност за работа?
Искате да се развивате и да учите нови неща?

Ако отговорът е „ДА“ кандидатствайте за позицията
ОПЕРАТОР/КА ЕЛЕКТРОНИКА за гр. София

Местоположение: кв. Дружба

Какво ще получите:

  • Дългосрочна ангажираност в международна компания с утвърдени стандарти;
  • Усмихнат, любезен и услужлив колектив, с обща корпоративна култура;
  • Добро възнаграждение и осигуровки на реалната заплата;
  • Работно време: 08:00 - 16:30ч. /Понеделник - Петък/;
  • Чисто, подредено и спретнато работно място;
  • Допълнителна здравна застраховка;
  • Атрактивна бонусна система;
  • Ваучери за храна;
  • Карта Multisport;
Предпочитани умения

Ако притежавате:

  • Средно/Висше техническо образование;
  • Способност да виждате детайли ясно (например: букви, цифри, кодове, маркировка и знаци);
  • Умения и опит в спояването на ел. компоненти (е предимство);
  • Организираност и желание за дългосрочна ангажираност;
  • Желание за развитие и усъвършенстване на уменията.

Отговорностите на позицията са:

  • Извършване на монтаж на продукти, чрез механичен монтаж, ръчно спояване, ултразвуково заваряване, прецизно нанасяне на покрития и др.;
  • Поддържане в добър вид и калибриране на инструментите за работа;
  • Спазване изискванията за подреждане и съхранение на продуктите;
  • Почистване на работния плот и стремеж към минимални загуби.

Възможност за стартиране веднага!

Ако отговаряте на посочените условия и припознавате себе си в нашето предложение, моля обадете се на тел: 0879958620 или изпратете директно своята автобиография!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Ref.#: ОПЕРАТОРИ/КИ ЕЛЕКТРОНИКА
★★★ ОПЕРАТОРИ/КИ ЕЛЕКТРОНИКАМЕНПАУЪР БЪЛГАРИЯ ООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 1200 до 1300 BGN (Бруто)