Информация за работна оферта РЪКОВОДИТЕЛ НАПРАВЛЕНИЕ "ПРОСРОЧЕНИ ВЗЕМАНИЯ" Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Счетоводство, Одит, Финанси
Публикувано 03/19/2020
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 3 години

CITYCASH е прогресиращо развиваща се небанкова финансова институция, която от 2013 г. работи с визията да предлагаме различни кредитни продукти, съобразени с нуждите и социалния статус на всеки клиент.

В резултат на ускореното развитие на пазара за бързи кредити и поради желанието ни за по-голяма близост и достъпност на услугите ни, компанията създаде мрежа от 100 офиса в цялата страна, в които работят над 2000 служители и сътрудници.

Нашата основна мисия е да осигуряваме достъпна финансова помощ във всяка точка на България, с коректно обслужване и максимално прозрачни условия към клиента.

Присъединявайки се към нас като РЪКОВОДИТЕЛ НАПРАВЛЕНИЕ "ПРОСРОЧЕНИ ВЗЕМАНИЯ" ще имате възможност да прилагате своите умения, ежедневно да усвоявате нови знания и добри практики и да се възползвате от възможностите от развитие.

Предпочитани умения

НИЕ ТЪРСИМ

Човек, който приема предизвикателства и иска да превърне в свое ежедневие мисията на компанията, осигурявайки коректно обслужване на всички клиенти. Човек, чиято цел е да изгражда и развива екип от мотивирани служители, които ще подпомагат клиентите ни във финансова нужда с бързо и коректно обслужване.

ОТГОВОРНОСТИ И ЗАДАЧИ

  • Изграждане и управление на екип от „Инкасатори“;
  • Отговорност за подобряване събираемостта на управлявания портфейл;
  • Целеполагане, контролиране и координиране на дейността в екипа;
  • Администриране и извършване на мониторинг в процеса по събиране на вземания;
  • Индивидуално проследяване и анализиране на просрочените кредити с цел да се прецени най-ефективният подход по всеки отделен случай;
  • Контролиране и координиране на кореспонденцията с длъжниците;

КАКВО ОЧАКВАМЕ ОТ КАНДИДАТИТЕ:

  • Опит в сферата на физическо събиране на просрочени вземания;
  • Умение за работа в динамична среда;
  • Умение за справяне с конфликтни ситуации и вземане на решения;
  • Опит в управлението на екипи;

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ

  • възможност да бъдете част от една от най-динамично развиващата се компании в небанковия финансов сектор
  • възможност за надграждане на вашите знания и умения
  • дългосрочен професионален ангажимент и възможности за развитие
  • твърдо възнаграждение и бонусна система, обвързана с резултати

Приятна
работна
среда

Кариерно
развитие

Обучения за
служителите

Карта
за спорт

Ако виждате успеха и професионалното си развитие в нашата компания, станете част от нашия екип, като изпратите актуална автобиография.

 Ref.#: RPV_uz
 РЪКОВОДИТЕЛ НАПРАВЛЕНИЕ "ПРОСРОЧЕНИ ВЗЕМАНИЯ"СИТИ КЕШ ООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота Благоевград; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 1200 до 2400 BGN (Бруто)