Информация за работна оферта Диспонент Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Логистика, Спедиция
Публикувано 03/05/2020
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година

Българска фирма, с предмет на дейност транспорт и логистика, търси да назначи служител за подпомагане дейността на офиса си, отговорна и позитивна личност, с желание за работа на позицията Диспонент /Диспечер/ с добро владение на немски и или английски

1. Изисквания към кандидатите:

- Опит в сферата на международния транспорт и спедиция
- Отлично владеене на поне един чужд език,английски или немски
- Много добра компютърна грамотност
- Умение за работа в екип
- Поемане на отговорност, предприемчивост, оперативност при разрешаване на проблемни ситуации и готовност за работа под напрежение

2. Отговорности:

- Осъществява пряк контрол върху транспортните средства и шофьорите
- Следи за безпроблемното извършване на транспорта на стоки до клиенти в указаните срокове
- Следи за изпълнението на маршрутите зададени на шофьорите

Искате ли да се развивате като професионалист във водеща в бранша компания?
Ако отговаряте на посочените изисквания и нашето предложение представлява интерес за Вас, не се колебайте да кандидатствайте като изпратите актуално CV.

Ние Ви предлагаме възможност за обучение и професионално развитие в бързоразвиваща се компания и в интернационална среда, позитивна работна атмосфера в екип от млади и мотивирани професионалисти и отлично възнаграждение.

Кандидатури на кандидати, които не владеят добре поне един от изброените езици, няма да бъдат разглеждани.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!