Информация за работна оферта Сътрудник отдел "Доставки", МЕТРО КЕШ ЕНД КЕРИ БЪЛГАРИЯ ЕООД Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Търговия, Продажби - Продавачи и помощен персонал
Работно време Подходящо за студенти
Публикувано 02/24/2020
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит
Място
[Благоевград,България ]

Партньор на професионалисти - това е мотото на МЕТРО Кеш енд Кери. Целта ни е да удовлетворяваме нуждите на нашите клиенти и за да я постигнем, се нуждаем от мотивирани служители.
Приемете това предизвикателство и кандидатствайте в МЕТРО Благоевград за:

Сътрудник отдел "Доставки"

Вашите задачи:
• Обработка и подготовка на стоките за доставки
• Подпомагане на процеса по изпълнение на заявките на клиентите
• Спазване на вътрешните правила и процедури

Предпочитани умения

Вашият профил:
• Средно образование
• Базови компютърни умения
• Умение за работа с клиенти
• Добри комуникационни умения
• Опит в търговията ще се счита за предимство

Ние ви предлагаме:
• Възможност за кариерно развитие в голяма международна компания
• Професионално обучение
• Отлични условия на труд
• Допълнително здравно осигуряване
• 10% отстъпка при пазаруване в магазините на МЕТРО

Искате ли да кандидатствате?
Изпратете автобиография тук (бутона "Кандидатствай") или на адрес: 2700 Благоевград, ул. Зеленодолско шосе №17, МЕТРО Кеш енд Кери България, отдел „Персонал”.

Моля, посочете референтния номер 20 ED 03.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност, единствено и само за целите на подбора за съответната позиция. Предоставянето на личните данни е доброволно, тяхното обработване, ползване в процеса по подбор и съхраняване ще се извършва в пълно съответствие със Закона за защита на личните данни. „Метро Кеш енд Кери България“ ЕООД е администратор на лични данни и Ви гарантира пълна защита на предоставените лични данни. Ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати.

Краен срок за подаване на документи: 2 март 2020 г.