Информация за работна оферта Редактор на Капитал Кариери Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Медии
Публикувано 02/24/2020
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 1 година
Кратко представяне

·  Задължения и изисквания към кандидатите:

Капитал Кариери е медиа, специализирана в темите за управление на кариерата и човешките ресурси, както и платформа за работодателско позициониране и наемане на висококвалифицирани служители.
Капитал Кариери е част от Икономедиа - най-­големият издател на бизнес медии в България и една от водещите онлайн групи.

Във връзка с предстоящото обновяване на сайта предлагаме възможност да станете част от екипа на Икономедиа като Редактор на Капитал Кариери, www.karieri.bg

Отговорности:
·         Създаване, редакторски контрол и управление на мултимедийното съдържание на сайта, както и на страниците на karieri.bg в социалните медии.
·         Развиване на контакти в общността на специалистите по човешки ресурси и фирмите, специализирани в управление на човешкия капитал
·         Следене на тенденциите и добрите практики в областта – глобално и на българския пазар, идентифициране на теми и лидери на мнение
·         Създаване на съдържание и работа свързана с организирането на събития в областта на кариерите и човешките ресурси

Предпочитани умения

Очаквания към кандидата:
·         Да проявява интерес към темите за кариерното развитие и управлението на човешкия капитал. Предишен опит в областта е предимство.
·         Грамотност, познаване и прилагане на добрите практики при създаването на онлайн съдържание.
·         Готовност непрекъснато да развива знанията си в областта и умения за работа с източници на информация.
·         Кооперативност, резултатност, точност, прецизност.

Какво предлагаме:
·         Възможност за развитие в иновативна и динамична среда
·         Свобода за поемане на инициатива
·         Възможност за развиване на контакти
·         Конкурентно заплащане

Ако се интересувате от позицията, моля изпратете свое CV и мотивационно писмо на job@karieri.bg.  До 29.02.2020

София, Постоянна заетост, Пълен работен ден

Кандидатствай: https://www.karieri.bg/viewadv/rabota/48284_redaktor_na_kapital_karieri/