Информация за работна оферта Мехатроник/Електротехник Информация за фирмата
Категория Производство - Електроника/Електротехника, Машиностроене
Публикувано 02/24/2020
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 1 година

Tabel-Personal е водеща агенция за подбор на персонал и управление на човешките ресурси със седалище в Хановер.

Търси за позиция:

Мехатроник/Електротехник

Място на работа: Битерфелд-Волфен
Дата за започване на работа: Веднага
Задачи:
- Ремонт на производствени мощности
- Окабеляване на табла за управление (електрически табла)
- Работа с електрически уредби и съоръжения в хангар

Свободни позиции: 1
Образование: Електроника / Индустриална електроника/ Електронно инженерство
Опита на подобна позиция: Да. Минимум 1 година.
Езикови познания: Немски и/или английски език от А2 ниво (основни езикови познания)

Шофьорска книжка: Да.
(Мобилност: Придвижване с автомобил е предимство, но не е задължително тъй като квартирата се намира на 3-4 километра от работното място. )

Договор: Срочен трудов договор за 1 година
Изпитателен срок: 6 месеца
Работни часове/ месечно работно време: 160/170 часа
Почасово заплащане: 17 евро бруто
Надбавки: Няма. (без транспортните разходи, без карта за бюфет)
Смени: Обикновено дневни смени, но при спешна нужда през нощта или през почивните дни

Квартира: При необходимост предлагаме настаняване, чийто наем приспадаме месечно с 250-280 € от заплатата на служителят. В стая един най-много двама настанени.
Работно облекло се осигурява от работодателя. (все пак би било добре, ако служителите носят със себе си предпазни обувки)

Лице за контакт: Емил Григоров
(за повече информация относно позицията и условията сега, както и за съдействие след започване на работа)