nadpissivt

Информация за работна оферта Младши системен инженер Информация за фирмата
Лице за контакти Весела Лачева
Поща career@swu.bg
Публикувана на 01/01/1970
Информация за работа
Оферта Постоянна работа
Категория ИТ - Адм. дейности и продажби
Работно време Подходящо за студенти
Публикувано 12/05/2022
Изисквания
Минимално образование Университет
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година
Статут на работна оферта
Начало на публикуване 12/05/2022
Край на публикуване 12/25/2022
Място
Кратко представяне

Алфа Партнър“ ЕООД е българска частна IT компания, фокусирана в дизайн, планиране и изграждане на комуникационни мрежи.
Във връзка с разширяване на дейността си, „Алфа Партнър“ ЕООД търси да назначи: Младши системен инженер.

Отговорности:
• Участва в изпълнението на ИТ проекти, инсталиране и изграждане на системи по задание на клиенти;
• Участва в разрешаването на технически казуси и отстраняване на проблеми, активна комуникация с производителите и клиентите;
• Извършва техническа поддръжка на оборудването, което фирмата предлага;
• Проучва и познава технологичните новости и продуктите в портфолиото на компанията;
• Участва в подготовка и провеждане на демонстрации, технически и продуктови обучения.

Изисквания:
• Висше образование в сферата на информационните технологии, комуникациите или свързано;
• Отлична компютърна грамотност;
• Добри комуникативни умения, способност за работа в екип;
• Организираност и инициативност;
• Добро владеене на английски език – писмено и говоримо;
• Свидетелство за правоуправление на МПС.

Компанията предлага:
• Постоянен трудов договор, отлични условия за работа;
• Работа в развиваща се компания с мотивиран екип;
• Възможност за повишаване на квалификацията, обучения;
• Конкурентно възнаграждение.

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля, изпратете автобиография с актуална снимка. Моля, отбележете референтния номер на позицията в полето „Относно”.
Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Документите ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност и при спазване на изискванията за защита на личните данни.

Предпочитани умения

Месторабота:София

Кандидатствай:https://www.jobs.bg/job/6591891