Информация за работна оферта Регионален мениджър, район Благоевград, Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Търговия, Продажби - Експерти и мениджъри
Публикувано 12/05/2022
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 2 години

Верига бензиностанции Петрол е най-голямата търговска верига в България по брой обекти, като под бранда оперират 294 бензиностанции.
Веригата има пълно национално покритие с присъствие в големите градове, главните пътища и основните пътни артерии, както и в по-малки населени места.

ПЕТРОЛ АД ВИ ДАВА ШАНС ЗА ПРОФЕСИОНАЛНА РЕАЛИЗАЦИЯ КАТО:

РЕГИОНАЛЕН МЕНИДЖЪР, район Благоевград

Основни задължения:

· Управлява и контролира дейността по продажбите в търговските обекти в поверения му регион - Благоевград, Петрич, Кюстендил, Банско, Велинград, Драгичево;

· Участва в процесите по администриране на персонала;

· Участва пряко в избора и осъществява контрола и управлението на партньори по договор за управление;

· Участва в създаването, внедрява и управлява изпълнението на стандартите за работа на бензиностанциите;

· Познава отлично правилата, нормите, инструкциите и указанията от Правилника за управление на бензиностанциите и работи за прилагането им;

· Провежда регулярни, планирани срещи с ръководители на търговски обекти от повереният му регион;

· Осъществява текущ и превантивен контрол, оценявайки готовността за работа на бензиностанциите в региона;

· Създава условия за добра комуникация и работа на поверените му търговски обекти с останалите структурни звена на компанията;

· Познава, ръководи, насочва и мотивира персонала си;

· Максимизира резултатите и доходността за неговата група обекти;

· Организира и участва в процесите по изваждане и поддръжка на разрешителни търговски и технически документи;

Изисквания:

- Висше образование;
- Минимум две години опит на търговска и/или оперативна позиция;
- Умение за ръководене на хора;
- Възможност за командировки;
- Организираност;
- Комуникативност;
- Отлична компютърна грамотност - MS Office;
- Свидетелство за правоуправление на МПС – категория В;

Ние предлагаме:

· Работа в една от най-големите компании в България;

· Мотивиращ трудов договор;

· Конкурентно възнаграждение;

· Реални условия на труд и осигуровки;

· Възможност за дългосрочна работа и развитие;

· Допълнителни социални ангажименти към служителя;

Ако проявявате интерес, изпратете автобиография на български език.

„Петрол” АД гарантира пълна конфиденциалност при разглеждане на кандидатурите.

Предпочитани умения

Месторабота:Blagoewgrad

Кандидатствай:https://www.jobs.bg/job/6611917