Информация за работна оферта КОНСТРУКТОР - ТЕХНОЛОГ (метални изделия и детайли) Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Производство(друго)
Работно време Подходящо за студенти
Публикувано 12/02/2022
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда. В момента за наш доверен партньор, търсим мотивиран кандидат за позицията:

Конструктор - технолог (метални изделия и детайли)

Защо да кандидатствате при нас?

  • Възможност за професионална реализация и развитие;
  • Отлично възнаграждение;
  • Допълнителна бонусна система;
  • Коледен бонус;
  • Отлични условия на труд.

Задължения:

  • Изготвяне на проекти и предлагане на решения;
  • Консултиране на клиентите;
  • Поддържане на продуктовата гама на компанията;
  • Изготвяне и администриране на технически спецификации;
  • Изготвяне и поддържане на необходимите отчети.

Изисквания:

  • Техническо образование с подходяща насоченост;
  • Предходен трудов опит на подобна позиция;
  • Познания и опит в областта на архитектурните системи ще се счита за предимство;
  • Умения за работа с AutoCAD.

В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата автобиография. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Предпочитани умения

Месторабота:София

Кандидатствай:https://www.jobs.bg/job/6586461