Информация за работна оферта РАЙОНЕН МЕНИДЖЪР Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Административни и офис дейности
Публикувано 11/30/2022
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 2 години
Кратко представяне

РАЙОНЕН МЕНИДЖЪР
Като лидер в лотарийните игри в България, ние от ДП „Български Спортен Тотализатор“ се стремим непрекъснато да разширяваме и усъвършенстваме продуктите и услугите си така, че да предоставим на потребителите ни развлечение от световна класа. Във връзка с разрастването на предприятието, търсим динамичен и комуникативен специалист на длъжност РАЙОНЕН МЕНИДЖЪР.

Мисията на ДП „Български Спортен Тотализатор“ е да подпомага българския спорт и култура. Присъединявайки се към екипа ни Вие ще станете част от една благородна кауза, продължаваща повече от 65 години.

Основни отговорности:
-Ръководи, организира, координира и контролира дейността на ръководените от него служители;
-Отговаря за качественото и ефективно изпълнение на поставените задачи в съответствие с определените срокове;
-Отговаря за правилното и законосъобразно управление и опазване на повереното му имущество на ДП БСТ;
-Отговаря за дадените становища и консултации в областта на неговите задължения;
-Спазване на вътрешните правила и инструкции за работа;
-Има права и задължения на МОЛ и носи административна, наказателна и имуществена отговорност.

Качества и умения:
- Отлична комуникативност и умения за работа в екип;
- Самостоятелност при изпълнение на поставените задачи.

Ние предлагаме:
- Възможност да станеш част от сплотен и енергичен екип;
- Възможности за развитие в стабилно предприятие с високи стандарти;
- Фирмено обучение и развитие на търговски умения;
- Мотивиращо заплащане;
- Възможност за развитие на професионалните умения и знания.

Ако проявявате интерес към тази позиция е необходимо да подадете професионална автобиография на български език.
Само кандидати, преминали предварителния подбор по документи, ще бъдат поканени на интервю.

Вашите документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и ограничен достъп, в съответствие с изискванията на Регламент (ЕС) 2016/679 и българското законодателство. Информираме Ви, че с подаването на Вашата кандидатура Вие давате съгласието си да обработим предоставените от Вас лични данни, които са необходими във връзка с подбора на персонал и сключването на трудов договор (чл. 6, пар. 1, б. „а“ от Регламент (ЕС) 2016/679). Вашите лични данни няма да бъдат предоставяни на трети лица и няма да бъдат прехвърляни на сървъри в други държави.

Предпочитани умения

Месторабота: Благоевград

Кандидатствай: https://www.jobs.bg/job/6607621