Информация за работна оферта АДМИНИСТРАТОР РЕЦЕПЦИЯ Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Хотели
Работно време Подходящо за студенти
Публикувано 11/29/2022
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година
Кратко представяне

АДМИНИСТРАТОР РЕЦЕПЦИЯ
Изисквания:

• Опит на съответната позиция е предимство;
• Енергичност, отговорност, лоялност;
• Позитивност и вежливост;
• Умения за работа в екип;
• Коректност и прецизност при изпълнение на поставените задачи и длъжностните задължения;
• Владеене на английски език;
• Добра компютърна грамотност

Задължения:

• Посрещане, настаняване, регистриране и обслужване на гостите до тяхното заминаване;
• Съдействие на гостите за разрешаване на евентуални възникнали проблеми;
• Приемане и отчитане на плащания, водене на оперативна първична отчетност на рецепция;

Ако проявявате интерес, моля, изпратете автобиография със телефон за връзка.
Всички кандидатури се разглеждат при стриктна конфиденциалност според Закона за защита на личните данни. Кандидатите, изпратили необходимите документи и отговарящи на условията, ще бъдат поканени на интервю.
Благодарим Ви предварително за проявения интерес!

Предпочитани умения

Месторабота:Благоевграда

Кандидатствай:https://www.jobs.bg/job/6605447