Информация за работна оферта НАЧАЛНИК СМЯНА - ПРОИЗВОДСТВО, Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Производство(друго)
Публикувано 11/29/2022
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 2 години

"Менпауър Груп" е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

В момента предлагаме възможност за мотивиран професионалист да се присъедини към екипа на нашия партньор, компания с повече от 50 години опит в бизнеса и водещ производител в Европа, на позицията:

                                      НАЧАЛНИК СМЯНА - ПРОИЗВОДСТВО

Отговорностите и задълженията са:

  • Контролира работния процес на служителите в смяната му;
  • Следи движението на материалите на входа и изхода, както и за коректното и навременно изпълнение на графиците;
  • Организира процесите в производството – оптимизация, контрол и изготвяне на доклади;
  • Участва при извършването на инвентаризации в склада;
  • Разпределяне и контрол на работата на работниците и операторите в смяната му;
  • Следене за правилната организация и изпълнението на трудовите задължения на подчинените му служители;
  • Осъществява необходимата координация между различните звена във .
  • Спазва всички законови изисквания в производствения процес.

Изисквания за заемане на длъжността:

  • Задължителен опит на подобна позиция;
  • Задължителен управленски опит;
  • Опит в производствено предприятие ще се счита за предимство;
  • Отлични ръководни и организационни умения;
  • Отлична компютърна грамотност;
  • Инициативност, отговорност, коректност и организираност;
  • Владеене на английски език на работно ниво;
  • Готовност за работа на смени.

Предложението на компанията:

  • Отлично стартово възнаграждение - до 3000 лева твърдо възнаграждение (НЕТ), в зависимост от опита на кандидата;
  • Ваучери за храна в размер на 200 лева на месец;
  • Отлични условия на труд в нова и модерна производствена база;
  • Отличен допълнителен социален пакет.
  • Осигурен служебен транспорт;
  • Възможност за развитие и сформиране на собствен екип.

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за Вас, моля изпратете вашето актуално CV.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Предпочитани умения

Месторабота:София

Кандидатствай:https://www.jobs.bg/job/6605825