Информация за работна оферта СПЕЦИАЛИСТ, ЗАСТРАХОВАТЕЛНА ДЕЙНОСТ Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Застраховане
Публикувано 11/25/2022
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 1 година

ЗЕАД “БУЛСТРАД ЖИВОТ ВИЕНА ИНШУРЪНС ГРУП” ЕАД е създадена през 1994 г. и е сред първите лицензирани животозастрахователи на българския пазар. Компанията разполага с развита професионална търговската структура, която е представена от агенции в различни градове на България. От 2007 година ЗЕАД “БУЛСТРАД ЖИВОТ ВИЕНА ИНШУРЪНС ГРУП” ЕАД е член на ВИЕНА ИНШУРЪНС ГРУП – една от водещите застрахователни групи в Централна и Източна Европа с близо 200 годишна история в сферата на финансовите, застрахователните и осигурителните услуги. Като част от ВИЕНА ИНШУРЪНС ГРУП, ЗЕАД “БУЛСТРАД ЖИВОТ ВИЕНА ИНШУРЪНС ГРУП” ЕАД подкрепя многообразието във всичките му форми.

Ако сте мотивиран да работите в компания с международни стандарти на работа и обслужване на клиенти и искате да развивате своя професионален потенциал в динамична професионална среда, Ви очакваме в нашия екип на позицията:

СПЕЦИАЛИСТ, ЗАСТРАХОВАТЕЛНА ДЕЙНОСТ

ОПИСАНИЕ НА ЗАДЪЛЖЕНИЯТА НА ДЛЪЖНОСТТА:
• Администриране на сключените застрахователни договори и въвеждането им в специализиран софтуер;
• Комуникация с потенциални и настоящи клиенти по отношение на административните въпроси;
• Поддържане на база данни за информация за клиенти;
• Изготвяне на добавъци към застрахователни полици в специализиран софтуер;
• Извършване на следпродажбено обслужване на корпоративни и индивидуални клиенти.

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ДЛЪЖНОСТТА:
• Висше образование – мин. образователна степен „Бакалавър”;
• Компютърна грамотност: MS Office;
Владеене на английски език на работно ниво;
• Добри комуникативни и организационни умения;
• Сътрудничество и способност за изграждане на партньорства;
• Качествено обслужване и лоялност към клиента;
• Ориентация към резултати и бизнес проницателност;
• Съблюдаване на политики и процедури.

КАКВО ПРЕДЛАГАМЕ:
• Възможност за професионално развитие в един от лидерите на животозастрахователния пазар в България и в Европа;
• Работа в екип от професионалисти с много опит в областта на животозастраховането;
• Конкурентно възнаграждение и корпоративни социални придобивки.

Ако обявената позиция представлява интерес за Вас, моля, натиснете бутон „Кандидатствай”, за да изпратите Вашата автобиография, като посочите и референтния номер на позицията. На интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати.

Предпочитани умения

Месторабота:София

Кандидатствай:https://www.jobs.bg/job/6601702