Информация за работна оферта АСИСТЕНТ ЧОВЕШКИ РЕСУРСИ Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Човешки ресурси
Публикувано 11/24/2022
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 2 години

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

В момента предлагаме възможност за мотивиран професионалист да се присъедини към екипа на нашия партньор международна производствена компания, на позицията:

АСИСТЕНТ ЧОВЕШКИ РЕСУРСИ

Работните задължения включват:
Организиране на интервюта и наемане на персонал;
Планиране и провеждане на интервюта с кандидати;
Обсъждане на обратна връзка с мениджъри и кандидати;
Подпомагане на мениджъра по човешки ресурси с дейности, свързани с човешките ресурси и администрацията.

Успешният кандидат притежава:
Висше образование;
Отлични комуникационни умения;
Професионален опит – мин. 3г.;
Много добро владеене на Английски език.

Предложението на компанията:
Атрактивно възнаграждение;
Социален пакет;
Възможности за обучение и кариерно развитие;
Покриване на разходи за транспорт;
Динамична и предизвикателна среда;
Сигурност и стабилност в голяма международна организация.

В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата автобиография. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Очакваме ви!

Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България №2033/ 20.04.2016г.

Предпочитани умения

Месторабота: София

Кандидатствай: https://www.jobs.bg/job/6600256