Информация за работна оферта КАБЕЛЕН ТЕХНИК - ТВ И ИНТЕРНЕТ Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Ремонт/Инсталация/Сервиз
Публикувано 02/03/2020
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година
Кратко представяне

Описание и
Изисквания: 1. Основни задължения:
- Присъединяване на нови абонати към мрежата на Телеком Груп ООД;
- Поддръжка, установяване и отстраняване на аварии в кабелната разпределителна мрежа.
- Извършване на настройки, диагностика и отстраняване на евентуални аварии свързани с предоставянето на интернет.
- Извършване на дейности свързани с предоставяне на кабелна телевизия, диагностиране на проблеми свързани с предоставянето на услугата и отстраняване на възникнали аварии;
- Отчитане на свършената работа и съдействие при описване на мрежата;
- Спазване на предварително зададени стандарти за работа;

2. Изисквания:
2.1. Задължителни:
- образование – средно/бакалавър. С предимство е техническо;
- Основни познания и интереси в областта на телекомуникациите и/или електротехниката;
- Сръчност, бързина и прецизност при работа;
- Желание за усвояване на нови знания и умения;
- Умения за работа в екип;
- Шофьорска книжка категория „В” и реална практика;

Предпочитани умения

2.2. Допълнителни (желателни):
- Познания по електротехника;

Компанията Ви предлага:
- Възможност за работа в екип от професионалисти;
- Много добро възнаграждение;

Ако се интересувате от тази позиция, моля изпратете CV с актуална снимка.
Месторабота: Благоевград