Информация за работна оферта Мениджър поддръжка в производство Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Производство(друго)
Публикувано 10/29/2019
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 2 години

Менпауър е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.
За един от нашите доверени партньори - компания развиваща се в производството на кабелни комплекти и ел. системи в автомобилната индустрия, търсим мотивиран и опитен специалист, който да заеме позицията:

Мениджър поддръжка в производство

Отговорности:

  • Управлява процеса по архивиране на тестови съоръжения, тест програми и модули;
  • Подготвя план за превантивна поддръжка на тестови и завинтващи съоръжения в сътрудничество с отдел производство и качество;
  • Изготвя графиците за работа на подчинения му персонал;
  • Управлява екип от работници и служители, следейки сроковете за изпълнение на поставените от негова страна задачи;
  • Разпределя дейностите и задачите според плана за седмицата на персонала в звената;
  • Планира сроковете за годишна профилактика на тест оборудването;
  • Въвежда нова методология/процес според HQ/SWS стандартите;
  • Навременно и коректно планиране и поръчка на ново оборудване/резервни части с всичката необходима документация за тест маси;
  • Архивира тест програми и тест модули.

Изисквания:

  • Професионален опит на ръководна позиция в автомобилостроенето – минимум 2 години
  • Висше инженерно/висше образование;
  • Писмено и говоримо владеене на английски език, предимство е владеенето и на немски език;
  • Най – малко ІІ-ра /втора/ квалификационна група за електробезопасност при работа по електрообзавеждането;
  • Умения за работа със специализирани и основни софтуерни продукти;
  • Работа с техническа документация и с технически чертежи.

Компанията предлага:

  • Отлично стартово възнаграждение и въвъвеждане в работния процес;
  • Безупречни условия на труд в модерна база;
  • Коректни трудовоправни отношения;
  • Дългосрочна възможност за развитие на кариера.

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за Вас, моля изпратете Вашето актуално CV.