Информация за работна оферта Пикър (МОЖЕ И БЕЗ ОПИТ) М/Ж Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Производство(друго)
Работно време Подходящо за студенти
Публикувано 07/11/2019
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит Без опит

Менпауър е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш клиент, водеща и утвърдена логистична компания, търсим кандидат за позицията:

Работник в склад с електронен четец - "Handy", мъж или жена.

МОЖЕ И БЕЗ ОПИТ.

Компанията предлага:

  • Добро стартово заплащане и периодични увеличения;
  • Работно облекло, обувки и предпазни средства;
  •  Ще се работи на посменен режим от 08.00ч – 20.00ч.Два дена се работи, два дена се почива;
  • Регламентирани почивки + отделно 1 час обедна почивка;
  •  Безупречни условия на труд в модерна база;
  •  Коректни трудовоправни отношения;
  •  Работа в международна компания;
  • Подсигорен транспорт.

Отговорности:

  • Физическо набиране на заявки с мобилно устройство за доставки до крайни клиенти;
  • Извършване на товаро - разтоварни дейности;
Предпочитани умения

Изисквания:

  • Желание за работа;
  • Способност за работа в екип и динамична среда;

Ако позицията Ви е заинтригувала, моля изпратете Ваша актуална автобиография

Месторабота Елин Пелин; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 1140 до 1300 BGN (Бруто)

Кандидатствай: https://www.jobs.bg/job/4953120