Информация за работна оферта Техник/механик Анализатор Информация за фирмата
Категория Производство - Електроника/Електротехника, Машиностроене
Работно време Подходящо за студенти
Публикувано 07/11/2019
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година

Менпауър е световен лидер в сектора на труда и създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Менпауър търси да назначи за свой лоялен клиент – мотивиран човек на длъжност:

Техник Анализатор

Отговорности:

Анализира причините за отпадане на платки и готови устройства от тест оборудването в производството.Анализът включва;

  • Електрически измервания, използвайки аналогови и дигитални измервателни уреди (мултиметър, осцилоскоп, LCR метър);
  • Оптичен преглед;
  • Механични измервания;
  • Тест на отпадналите устройства на Универсално тестово оборудване
  • Описва резултатите от анализа в база данни

    Изисквания:
  • Техническо образование, за предпочитане в областта на Електрониката;
  •  Компютърна грамотност – владеенe на MS Office ;
  • Опит на сходна позиция, опит в поправаката на електронни платки и устройства;
  • Готовност за работа на  смени(1,2).
Предпочитани умения

Компанията предлага:

  • Трудов договор на пълно работно време;
  • Входящо и текущи обучения;
  • Много добро възнаграждение;
  • Работа в енергичен и мотивиран екип от професионалисти;
  • Участие в разработката и/или изпълнението на различни по сложност проекти;
  • Възможност за развитие и професионална реализация;
  • Социални придобивки.

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за вас, моля
изпратете вашето актуално CV

Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 1500 до 1900 BGN (Бруто)

Кандидаттсвай: https://www.jobs.bg/job/4953207