Информация за работна оферта Търговски представител Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Търговия, Продажби - Продавачи и помощен персонал
Работно време Подходящо за студенти
Публикувано 07/09/2019
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година

Менпауър България е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш партньор - световен лидер на пазара в производството и продажбите на професионални инcтpyмeнти и мaшини c гapaнтиpaнo нeмcĸo ĸaчecтвo, търсим отговорен и мотивиран служител, който да се присъедини към Търговския екип на компанията:

                                         Търговски представител

Отговорности и задължения:

  • Отговаря за активното търсене и привличане на нови клиенти и промотирането на широка гама от продукти, като: специализирани измервателни уреди, разнообразие от режещи инструменти, електрически, пневматични и металообработващи машини и ръчни инструменти;
  • Поддържа търговски взаимоотношения с потенциални и съществуващи клиенти;
  • Консултира клиентите, анализира техните потребностите и предлага оптимални решения;
  • Изготвяне на оферти;
  • Сключване на сделки с нови и текущи клиенти на компанията;
  • Изготвя анализи и отчети на дейността си.

Основни изисквания:

  • Мотивираност, енергичност и умение за работа в динамична среда;
  • Търговски усет и желание за дългосрочно развитие;
  • Професионален опит на подобна позиция е предимство;
  • Проактивна личност с умения за работа в екип;
  • Техническо образование би било предимство;
Предпочитани умения

Компанията предлага:

  • Конкурентно възнаграждение, социален пакет и Бонусна схема;
  • Развитие на професионалните умения;
  • Динамична и енергична среда с висока степен за самостоятелност;
  • Служебен автомобил, пътни разходи, телефон и компютър.

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за вас, моля изпратете вашето актуално CV.

Търговски Представител, МЕНПАУЪР БЪЛГАРИЯ ООД

Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти

Кандидатствай: https://www.jobs.bg/job/4947113