Информация за работна оферта ИТ СПЕЦИАЛИСТ Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Разработка/поддръжка на софтуер
Публикувано 07/04/2019
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 1 година

Мегалан” ООД e дългогодишен и успешен лидер на пазара. Във връзка с разширяване на своята ИТ дейност, търси да назначи инициативна и отговорна личност за длъжността:

ИТ СПЕЦИАЛИСТ

Отговорности:

• Инсталиране, конфигуриране и поддръжка на Windows сървъри, работни станции, програмни продукти и периферни устройства.
• Конфигуриране и поддръжка на периферна техника.
• Администриране на мрежовa инфраструктура.
• Анализиране и отстраняване на възникнали проблеми в ИТ системите.
• Изграждане и поддържка на системи за контрол на достъпа и видеонабюдение.
• Администриране на потребителски акаунти и нива на достъп.
• Оказване на техническа помощ при софтуерни и хардуерни проблеми.

Изисквания:

• Предходен опит на подобна позиция – минимум 1 година.
• Познания и опит в администрирането на Windows сървъри, работни станции и периферни устройства.
• Отлично познание на основните програмни продукти на Microsoft.
• Отлични познания в областта на хардуера.
• Опит в поддръжката Linux операциионни системи е предимство.
• Познание в областта на електротехниката и електрониката се счита за предимство.
• Желание за работа в динамична обстановка.
• Мотивация, енергичност и аналитичност.
• Шофьорска книжка, кат." В".

Предпочитани умения

Ние предлагаме:

• Отлични условия на труд в млад, енергичен и амбициозен екип.
• Индивидуално обучение.
• Постоянен и дългосрочен ангажимент.
• Възможност за предизвикателна работа и усъвършенстване на знанията Ви в сферата на ИТ технологиите.
• Гъвкаво работно време - работа на смени.
• Работно място - Студентски град.

Ако това съвпада с вашето CV и вашият досегашен опит, изпратете автобиография и снимка с референтен номер.

ИТ СПЕЦИАЛИСТ, Мегалан ООД

Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

Кандидатствай: https://www.jobs.bg/job/4942821