nadpissivt

О Б Я В Л Е Н И Е
ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА ПОДБОР НА ПЕРСОНАЛ ЗА СОЦИАЛНАТА УСЛУГА
„ЦЕНТЪР ЗА ПОДКРЕПА НА ЛИЦА С УВРЕЖДАНИЯ, ВКЛ. С МНОЖЕСТВЕНИ УВРЕЖДАНИЯ И ТЕХНИТЕ СЕМЕЙСТВА"/ЦПЛУ/
с адрес: общ. Кюстендил, с. Лозно, социална услуга за осигуряване на заместваща грижа, дневни, полудневни и почасови услуги за 30 лица с увреждания, вкл. с тежки множествени увреждания

1. Психолог – 1 щ. бр.
Изисквания за заемане на длъжността:
1/ Завършено висше образование;
2/ Образователно-квалификационна степен – „Бакалавър”/ „Магистър”;
3/Области на образование: Психология;
4/ Професионален опит – не се изисква;
5/ Добро познаване на нормативните актове в социалната сфера;
6/ Способност за планиране и организиране на дейността, умения за самостоятелна работа и работа в екип, аналитични умения и способност за адекватно и бързо решаване на проблеми.
Основни задължения и отговорности за длъжността:
1/ Участва в изработването на специализирани оценки на потребностите и индивидуални планове за подкрепа на потребителите на ЦПЛУ;
2/ Обсъжда с потребителите на услугата и техните семействата въпроси, свързани с личностните нужди и потребности;
3/ Работи с потребителите на услугата и семействата им при нужда, самостоятелно или групово;
4/ Провежда консултации с потребителите и техните близки и оказва психологическа подкрепа;
5/ Съдейства при възникнали трудности в общуването и в поведението;
6/ Участва и провежда обучения за формиране на социални умения, групи за взаимопомощ и др.;
7/ Работи по изготвени от него годишна програма и месечен график;
8/ Комплектува документацията и поддържа досиетата на потребителите;
9/ Участва в планирането и реализирането на дейности и мероприятия в центъра и извън него, работи за социално включване на потребителите и др.

2. Логопед – 1 щ. бр.
3/ Области на образование: Логопедия;
5/ Способност за планиране и организиране на дейността, умения за самостоятелна работа и работа в екип, аналитични умения и способност за адекватно и бързо решаване на проблеми;
2/ Изготвя обективни и задълбочени анализи на резултатите на лицата с комуникативни нарушения;
4/ Работи по изготвени от него годишна програма и месечен график;
5/ Комплектува документацията и поддържа досиетата на потребителите;
6/ Участва в планирането и реализирането на дейности и мероприятия в центъра и извън него, работи за социално включване на потребителите и др;
7/ Правилно води документацията, свързана с неговата дейност;
8/ Познава основните етапи на организация на логопедичната дейност;,
9/ Познава и прилага подходящи форми на поведение, насочени към ефективна и конструктивна работа в екип;
10/ Познава специфичните професионални задачи на логопеда при работата в екип;
11/ Провежда ефективна превенция, диагностика, терапия и консултация по отношение на комуникативните нарушения на потребителите.

Ден на Отворените врати в R&M Reichle & De-Massari Bulgaria Production

RM 1

Хакатон 2022
Покана за проследяване на последната лекция от цикъла Бъдещетo на енергията. Участниците в нея ще имат възможност да се запишат за участие в иновативен хакатон в гр. София на 18-19.06, където да разработят зелени бизнес идеи. Отборите- победили ще получат награди - 1. Участие в международни срещи с участници от хакатони в другите държави, 2. Безплатно участие в пре-акселераторската програма Beyond на JA България и дъщерната ѝ компания The Edge: R&D, в който спечелилите отборите могат да разработят идеите си на практика. 3. Посещение на Европейската комисия в Брюксел.

"И Н Ф О Р М А Ц И Я

за свободните работни места в Благоевградски регион

по Бюра по труда към 23.05.2022г."

                Дирекция “Бюро по труда” – гр. Благоевград

                                                               Тел. за връзка 073/ 88-76-96

                А. СПЕЦИАЛИСТИ С ВИСШЕ ОБРАЗОВАНИЕ – 4 места

2             Инженер-конструктори            Висше образование

1             Експерт, здравословни и безопасни условия на труд               Висше образование

            Мениджър екип            Висше образование

И Н Ф О Р М А Ц И Я
по Бюра по труда към 30.05.2022г.

А. СПЕЦИАЛИСТИ С ВИСШЕ ОБРАЗОВАНИЕ – 2 места
1 Оператор, въвеждане на данни Висше образование
1 Мениджър екип Висше образование

Дирекция “Бюро по труда” – гр. Гоце Делчев
Тел. за връзка 0751 / 61263
А. СПЕЦИАЛИСТИ С ВИСШЕ ОБРАЗОВАНИЕ – 8 места
1 Продавач-консултант Висше образование
2 Моделиер-конструктор, облекла Висше образование
1 Ел.техник, промишлено предприятие Висше образование
1 Отчетник-счетоводство Висше образование
2 Медицински сестри Висше образование
1 Работник, сглобяване на детайли Висше образование; Професионален колеж

Дирекция “Бюро по труда” – гр. Разлог
Тел. за връзка 0747/80-903
А. СПЕЦИАЛИСТИ С ВИСШЕ ОБРАЗОВАНИЕ – 20 места

Проучване за най-желан работодател
Ежегодното проучване "Graduate Survey 2022" започва.
През 2022 г. за шести пореден път в България ще се състои национално проучване за най-желан работодател сред студентите – Graduate Survey.
Graduate Survey измерва мнението на студентите за предпочитания от тях работодател. Провежда се изцяло онлайн – за максимално улеснение на младите таланти. Каним всички студенти от Югозападен университет "Неофит Рилски" да се включат и да попълнят в рамките на 4-5 минути проучването.