nadpissivt

РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ

Агенция по заетостта

Дирекция „Регионална служба по заетостта” – гр. Благоевград

"И Н Ф О Р М А Ц И Я
за свободните работни места в Благоевградски регион
по Бюра по труда към 20.06.2022г."

Дирекция “Бюро по труда” – гр. Благоевград
Тел. за връзка 073/ 88-76-96
А. СПЕЦИАЛИСТИ С ВИСШЕ ОБРАЗОВАНИЕ – 5 места
1 Техник - телекомуникации Висше образование
1 Мениджър екип Висше образование
1 Експерт, здравословни и безопасни условия на труд Висше образование, чл.38, ал.1 от ЗХУ
2 Инженер,конструктор Висше образование, чл.38, ал.1 от ЗХУ

Senior Salesforce Administrator
Who are we?
Teva Pharmaceutical Industries Ltd. (NYSE and TASE: TEVA) is a global leader in generic medicines, with innovative treatments in select areas, including CNS, pain and respiratory. We deliver high-quality generic products and medicines in nearly every therapeutic area to address unmet patient needs. We have an established presence in generics, specialty, OTC and API, building on more than a century-old legacy, with a fully integrated R&D function, strong operational base and global infrastructure and scale. We strive to act in a socially and environmentally responsible way. Headquartered in Israel, with production and research facilities around the globe, we employ 40,000 professionals, committed to improving the lives of millions of patients. Learn more at www.tevapharm.com.
In August 2016 Actavis has been acquired by Teva Pharmaceutical. In Bulgaria we are the largest employer in the pharmaceutical industry with near 1700 employees in the two manufacturing plants (Dupnitsa and Troyan); sales and marketing organization and in a number of global corporate functions based in our country. As a Teva company, in October 2020 Actavis has started the process of re-branding and anticipating the Teva brand.
We are looking for qualified and motivated candidates for the position of Senior Salesforce Administrator, based in Sofia.
Main responsibilities
Propose solutions and Salesforce feature additions to fulfil business requirements
Create system-level design and implementation
Maintain system health
Serve as senior member of a matrix structured team to ensure timely, regularly-scheduled delivery of
user improvements and enhancements
Ability to design, code, test, debug, package and deploy quality, scalable and well-documented
solutions on the Salesforce platform.
Perform routine review of code, configuration, data, and usage to ensure long term viability, integrity,
and adoption.
Make recommendations for enhancements and modifications to improve system performance,
efficiency, internal business process, and reporting.
Coordinate the evaluation, scope, and completion of new development requests.
Train and onboard junior team members
Solve complex user requirements
Main requirements

Обява за психолог, мед.сестра, кинезитерапевт и логопед

Във връзка с изпълнение на Административен договор № BG05M9OP001-2.062-0008-C02 по проект „Създаване на „Център за социална рехабилитация и интеграция за лица с психични разстройства и лица с интелектуални затруднения” в Община Кюстендил“, по процедура за предоставяне на безвъзмездна финансова помощ № BG05M9OP001-2.062 „Социално включване на лицата с психични разстройства и с интелектуални затруднения“, финансиран от Оперативна програма „Развитие на човешките ресурси” 2014-2020 и утвърдена от Кмета на Община Кюстендил „Процедура за подбор на персонал по проект „Създаване на „Център за социална рехабилитация и интеграция за лица с психични разстройства и лица с интелектуални затруднения” в Община Кюстендил“, представям следнотo:

О Б Я В Л Е Н И Е
ЗА
ПРОВЕЖДАНЕ НА ПОДБОР НА ПЕРСОНАЛ ЗА СОЦИАЛНАТА УСЛУГА
„Център за социална рехабилитация и интеграция за лица с психични разстройства и лица с интелектуални затруднения "/ЦСРИ/
с адрес: Община Кюстендил, с. Лозно, социална услуга за осигуряване на подкрепа на индивидуалното развитие, поддържане и придобиване на нови способности и самостоятелност на лица с психични разстройства и лица с интелектуални затруднения, чрез целенасочени дейности за интеграция и превенция на социалното изключване; Услугата ще включва разнообразни консултативни, терапевтични и рехабилитационни дейности, насочени към създаване, поддържане и разширяване на социалните умения, както и обучение за водене на самостоятелен начин на живот за 40 лица с психични разстройства и лица с интелектуални затруднения, настанени в специализирани институции, резидентни социални услуги и от общността, и техните семейства.

Ще бъдат назначени 4 щатни бройки: Психолог; Медицинска сестра; Кинезитерапевт; Логопед.

1. Психолог – 1 щатна бройка
Изисквания за заемане на длъжността:
1/ Завършено висше образование;
2/ Образователно-квалификационна степен – „Бакалавър”/ „Магистър”;
3/Области на образование: Психология;
4/ Професионален опит – не се изисква;
5/ Добро познаване на нормативните актове в социалната сфера;
6/ Способност за планиране и организиране на дейността, умения за самостоятелна работа и работа в екип, аналитични умения и способност за адекватно и бързо решаване на проблеми.
Основни задължения и отговорности за длъжността:
1/ Участва в изработването на специализирани оценки на потребностите и индивидуални планове за подкрепа на потребителите на ЦСРИ;
2/ Обсъжда с потребителите на услугата и техните семействата въпроси, свързани с личностните нужди и потребности;
3/ Работи с потребителите на услугата и семействата им при нужда, самостоятелно или групово;
4/ Провежда консултации с потребителите и техните близки и оказва психологическа подкрепа;
5/ Съдейства при възникнали трудности в общуването и в поведението;
6/ Участва и провежда обучения за формиране на социални умения, групи за взаимопомощ и др.;
7/ Работи по изготвени от него годишна програма и месечен график;
8/ Комплектува документацията и поддържа досиетата на потребителите;
9/ Участва в планирането и реализирането на дейности и мероприятия в центъра и извън него, работи за социално включване на потребителите и др.

2. Медицинска сестра – 1 щатна бройка
1/ Завършено медицинско образование;
2/ Образователно-квалификационна степен – „специалист”/„бакалавър”;
3/ Области на образование: Здравеопазване. Професионално направление – Медицина - мед. сестра, акушерка, мед. фелдшер;
5/Способност за планиране и организиране на дейността, умения за самостоятелна работа и работа в екип, аналитични умения и способност за адекватно и бързо решаване на проблеми;
1/ Наблюдава здравословното състояние на потребителите на социалната услуга и при нужда оказва до лекарска помощ, съобразно компетенцията си;
2/ Разработва здравни планове за медицински грижи на потребителите;
3/Участва в мултидисциплинарния екип за изработването на специализирани оценки на потребностите и индивидуални планове на потребителите на социалната услуга и в преразглеждането им;
4/ Изпълнява назначенията на лекар – превръзки, раздава лекарства и изпълнява други манипулации, свързани с потребностите на потребителите на социалната услуга;
5/ Регистрира назначенията в специален регистър;
6/ Контролира рационалното хранене на потребителите на социалната услуга;
7/ Следи и контролира за хигиената в социалната услуга /отопление, проветряване, дезинфекция /;
8/ Придружава потребителите на социалната услуга до здравното заведение за прегледи, консултации или хоспитализация, ако е необходимо;
9/ Води необходимата документация и отчетност;
10 / Работи по изготвени от него годишна програма и месечен график;
11/ Участва в планирането и реализирането на дейности и мероприятия в социалната услуга.

3. Кинезитерапевт – 1 щатна бройка

XVIII-та Национална конференция с международно участие „ОБРАЗОВАТЕЛНИ ТЕХНОЛОГИИ ‘2022“

XVIII-та Национална конференция с международно участие „ОБРАЗОВАТЕЛНИ ТЕХНОЛОГИИ ‘2022“ ще се проведе в периода 6–8 септември 2022 г. в гр. Каварна. Събитието е утвърден научен форум и широкоспектърна научна проява, която присъства в календара с научни събития за академичната общност и Съюза на учените в България. Конференцията се провежда в рамките на „Дни на науката на ТУ – София“. Участието може да бъде виртуално, задочно или присъствено. Рецензираните и одобрени доклади ще се публикуват в реферираното списание „Известия на съюза на учените- Сливен“, листвано в Националния референтен списък, което е в процедура за индексиране в Scopus.

Научно направление:
o Управление на образованието
o Непрекъснато образование
o Обучаващи технологии
o Средства на образователните технологии
o Технически, природо-математически и икономически науки
o Технология на възпитанието обучението и изпита на водачи на МПС
o Глобализация и проблеми на съвременната младеж. Образование без граници

Условията за участие, такса, заявка и пълна информация за конференцията е достъпна на сайта:

по Бюра по труда към 13.06.2022г."

А. СПЕЦИАЛИСТИ С ВИСШЕ ОБРАЗОВАНИЕ – 6 места
1 Оператор, въвеждане на данни Висше образование