nadpissivt

ИНЖЕНЕР - ФОТОВОЛТАИЧНИ ПРОЕКТИ
ДМД НТ ЕООД предлага консултантски услуги по разработването, проектирането и управлението на международни проекти за фотоволтаични централи както и за реализацята на такъв тип системи в страната. За повече информация относно нашата дейност, може да посетите нашата страница: www.dmd-nt.com
Фирмата търси да назначи инженер за фотоволтаични проекти, който активно да се включи във всички дейности по проектите както и по развититето на нови дейности.
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит;

dmd nt

Основни отговорности:
- Осигуряване на технически принос на всички етапи от проектите;
- Участие в изготвянето на документацията към клиента, извършване на технически преглед и анализ на проектна документация и технически доклади; - Участие в подготовката на оферти и тръжни процедури;
- Участие в проектирането на електрически фотоволтаични системи и други захранващи съоръжения;
- Международни пътувания за оглед, оценка или надзор на проекти или за срещи с ключови заинтересовани страни.
Основни изисквания към длъжността и умения:
- Висше техническо образование в свързана област;
- Умения за работа с техническа документация;
- Притежаване на компютърни умения и познаващ работата със софтуерни продукти – AutoCAD, PVSyst, MS Office; Програмиране на Excel VBA;
- Опит в сектора на възобновяемите енергийни източници ще се счита за предимство;
- Практически умения за работа с електрически инсталации и оборудване ще се счита за предимство; - Английски език – писмен и говорим / работно ниво/;
- Френcки език – писмен и говорим ще се счита за предимство;
- Организираност, мотивация и желание за развитие; - Ефективна комуникация и способност за работа в екип.
Ние Ви предлагаме:
- Работа в екип съставен от млади и квалифицирани специалисти;
- Обучение и възможност за професионално развитие;
- Динамичен работен процес в иновативна среда;
- Добри условия на възнаграждение;
- Международни пътувания (кратки пътувания, които не надвишават 20% от работното време).
Начин на кандидатстване:
- Ако проявявате интерес към позицията, моля, изпратете ни Вашата актуална автобиография, на: Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.
- Всички предоставени лични данни ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор и ще бъдат разгледани при стриктна конфиденциалност и спазване на ЗЗЛД.
- Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю, на което ще бъдат обсъдени в детайли характеристиките на длъжност и всички допълнителни въпроси.